Valerijus Leontjevas atrado antgamtinių galių

Valerijus Leontjevas atrado antgamtinių galių

Rusijos scenos legenda Valerijus Leontjevas žiūrovus žavi ne tik populiariomis dainomis ir įspūdingais kostiumais. Pasirodo, 63-ejų metų vyras koncertų metu spinduliuoja tokia energija, kad aplinkiniai įsitikinę - V.Leontjevas turi antgamtinių galių. Beje, pats V.Leontjevas prisipažįsta kartais sapnuojantis pranašingus sapnus.

Visada įsiklausydavau į save, savo pasąmonę. Nuo pat vaikystės man sapnuodavosi keisti dalykai. Dažnai sapnuose matyti vaizdai išsipildydavo realybėje", - pasakoja V.Leontjevas. Dainininkas prasitarė, kad pastaruoju metu jis mato vaizdus iš vaikystės: kaip jis su tėvu rūpinasi elniais, stebi šamanus. V.Leontjevas gimė Komijos respublikoje, esančioje Rusijos europinės dalies šiaurės rytuose į vakarus nuo Uralo kalnų, elnius veisusių veterinarų šeimoje.

Draugai ir gerbėjai vienbalsiai sutaria, kad V.Leontjevas turi kažką šamaniško - jis gali kiaurai permatyti žmogų, sugeba pereiti į transo būseną, koncertų metu atlikėjas spinduliuoja energija.

"Gali būti, kad visas žmogaus gyvenimas - tik ilgas sapnas, - svarsto V.Leontjevas. - Gali būti, kad mes tik sapnuojamės vieni kitiems. Meniškos sielos žmonėms riba tarp sapno ir realybės ypač susiliejusi. O pačius stipriausius jausmus, mano manymu, žmogus jaučia būtent sapnuodamas. Mistika man - ne burtai ar stebuklai. Tai greičiau beribės žmogaus galimybės, gamtos reiškiniai, kurių žmonija iki šiol negali paaiškinti".

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder