Viena turtingiausių lietuvių - britų milijardieriaus sužadėtinė Modesta Vžesniauskaitė

Viena turtingiausių lietuvių - britų milijardieriaus sužadėtinė Modesta Vžesniauskaitė

Žurnalas „TOP“ ant pjede stalo vėl iškėlė turtingiausius lietuvius. Pirmasis sąraše – „Vilniaus prekybos“ įkūrėjas Nerijus Numavičius, kurio turtą sudaro 1,1 mlrd. eurų.

Toliau išsirikiavę įmonių grupės „Girteka Logistics“ valdybos pirmininkas Mindaugas Raila ir „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis.

Į penketuką taip pat pateko „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus ir buvęs VP grupės akcininkas Žilvinas Marcinkevičius.

Aukštą vietą užima profesionali Dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė. Išsiskyrusiai, sūnų auginančiai 36-erių sportininkei priklauso 100 mln. vertės turtas.

Žurnale „TOP“ ji apibūdinama kaip britų milijardieriaus Johno Caudwello sužadėtinė, o jos turto šaltinis, kaip nurodoma, – santykiai. 67-erių J.Caudwellas, žurnalo „Forbes“ vertinimu, yra 924-as turtingiausias pasaulio gyventojas, jo turtas siekia daugiau nei 2 mlrd. eurų.

J.Caudwellas turtus susikrovė su broliu 1987 m. įkūręs mobiliųjų telefonų prekybos tinklą „Phones 4u“, kurį išplėtojęs pardavė.

Portalas lrytas.lt kreipėsi į M.Vžesniauskaitę komentaro. Viena turtingiausių šalies moterų yra 36-oje sąrašo vietoje ir lenkia daugelį šalies sportininkų.

Primename, kad praėjusių metų gruodį su tokiu pačiu turtu dviratininkė buvo atsidūrusi 42 sąrašo vietoje. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder