Viešbučio gimtadienyje – garsenybių antplūdis, L. Somovo muzika ir nostalgija kelionėms

Viešbučio gimtadienyje – garsenybių antplūdis, L. Somovo muzika ir nostalgija kelionėms

Pačioje Vilniaus širdyje esantis viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ atšventė vienų metų gimtadienį. Ir nors vakarėlis turėjo vykti ant viešbučio stogo esančios terasos, dėl lietingų orų teko jį perkelti į vidų.

Tačiau lietuviškos oro išdaigos nesutrukdė kruopščiai suplanuotos šventės, į kurią suplūdo šimtai kviestinių svečių, išsiilgusių kelionių.

Žinomi svečiai, ištikimiausi klientai, partneriai ir turizmo profesionalai mėgavosi nuotaiką kuriančia muzika, spalvingais gėrimais ir vienas kito draugija. Vakaro kulminacija tapo elektroninės muzikos prodiuserio Leono Somovo pasirodymas ir iliuzionisto Justino Malinausko šou.

Vakaro metu taip pat buvo pristatytos viešbučio svečių laukiančios naujienos – nauja renginių koncepcija „Delicious directions“.

„Pagaliau vėl galime džiaugtis matydami tiek žmonių mūsų gražiame viešbutyje! Kiekvieną dieną praeidamas koridoriais ir besisveikindamas su vis naujai atvykstančiais svečiais negaliu nesišypsoti – mes taip pasiilgome gyvybės, kuri pagaliau grįžo į „Hilton Garden Inn“.

Gyvenimo ritmas greitėja kiekvieną dieną ir man labai džiugu, kad mes grįžtame su dar smarkesniu užsidegimu ir dar didesniu atsidavimu mūsų svečiams“, – su svečiais sveikinosi viešbučio vadovas Tadas Ėvaltas.

Šventės nepraleido aktorės Redita Dominaitytė ir Gražina Baikštytė, renginių organizatorės Kristina Kaikarienė ir Erika Purauskytė, socialinių tinkle žvaigždė Indrė Trusovė, vedybų planuotoja Teresa Ulozienė, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, atlikėja Diana Dargienė su dukra Une ir daugelis kitų žinomų veidų.

Renginyje kalbintas keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius teigė, kad svarbiausia jam renkantis viešbutį – vieta. Kelionių ekspertas pirmiausia nusprendžia – jam reikia paplūdimio ar miesto centro, ir tik tada ieško geriausio varianto. Norintiems nenusivilti keliautojas siūlo atkreipti dėmesį į klientų atsiliepimus populiariausiose viešbučių rezervavimo sistemose ir „Tripadvisor“. Galutinį sprendimą dažniausiai padiktuoja kaina.

„Neišlaidaukite Europoje rinkdamiesi penkių žvaigždučių viešbučius. Galima rasti labai gerų trijų ar keturių žvaigždučių viešbučių. Žvaigždutės yra dalijamos už skirtingus kriterijus, o atmosferą vertina keliautojai.

Todėl žiūrėkite vietą, atsiliepimus ir kainą. Man labai svarbu vaizdas pro langą, esu už tai pasiruošęs sumokėti daugiau. Taip pat labai svarbu patogi pagalvė. Ir, kad ir kaip juokingai skambėtų, kad įjungus duše karštą vandenį jis pradėtų greitai bėgti ir nereikėtų ilgai laukti“, – su šypsena veide žinomas keliautojas.

R. Širvinskas-Makalius pastebi, kad šiuo metu žmonės itin domisi, ar viešbutis atitinka visus saugumo protokolus dėl koronaviruso infekcijos. Taip pat vykstantys atostogų teiraujasi, ar viešbutyje jie bus labai apriboti. Niekas nenori važiuoti ten, kur saugumo reikalavimai ypač griežti. Klientai pageidauja, kad būtų švaru, dezinfekuota, o jie galėtų mėgautis atostogomis.

Vedybų planuotojai Laurai Vagonei ypač svarbu autentika, todėl ji itin atsakingai renkasi vietas, kur nakvos keliaudama. Tam skiriant šiek tiek daugiau laiko pavyksta rasti tikrų perliukų. Žinoma moteris pasakojo, kad viešbučio kambaryje jai svarbiausia – didelė lova, švarus vonios kambarys ir geras vaizdas pro langą.

Renginio nepraleido ir buvusi TV laidų vedėja Eglė Skrolytė. Žinoma moteris pasakojo, kad renkantis viešbučius atostogoms pagrindinį darbą atlieka jos vyras Jonas Elvikis. Jis ištyrinėja visus galimus variantus, o vėliau šeima kartu išsirenka.

Eglė teigė, kad svarbiausia jai viešbutyje – draugiškas kolektyvas ir malonus aptarnavimas. Pusryčiai gali būti ir kuklesni, tačiau jei darbuotojai pasitinka su šypsena ir pavyksta užmegzti pokalbį – viešnagė tampa itin maloni.

„Pirmiausia įspūdį susidarome iš vaizdo nuotraukose, o vėliau žiūrime visa kita. Patogiausia, kada viešbutis yra centre. Jei vykstame su vaikais, reikalingas baseinas. Grįžus po kelionių arba ryte, jiems labai smagu pasimaudyti. Blogų patirčių nesame turėję. Galbūt tai įvyksta tada, kai turi labai didelius lūkesčius ir važiuoji atostogų nepatikrinęs viešbučio. Jei gerai atlieki namų darbus, netikėtumų dažniausiai nebūna“, – sako E. Skrolytė.

Sidebar placeholder