Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
kada paaiskinsite nuo ko VIESOSE vietose negyvi griuna jauni zmones? gal ir pats viska gerai zinantis Tapinas apie tai koki postuka suskeltu??? Policija aiskinti nesiteikia, tyla, suprask tiria... Laukiam nesulaukiam nors vienos rasliavos, nors viename portale, nors is vieno itakotuko, kuri atitiktu tikrove ir nebutu emociju kratinys.
Tapino gerbejai,, 2021-10-26 15:17
Manau,kad problema yra tai, jog valdžioje esantys neatstovauja Lietuvos piliečių interesų. Šiuolaikiniai valdžiažmogiai pildo kažkieno užsakymus. Problemą išspręstu Liaudies tribunolas, pasiusdamas į užtarnautą vietą seimo kontrolierius(atstovaujančius sienos pažeidėjus, Vilniaus gatvių pertvarkytojus ir kitus Lietuvos nepriklausomybės negalinčius pripažinti žmogas).
Stasys, 2021-10-26 13:43
1. Šeštadienio rytą Šiaulių Liejyklos gatvėje rastas 25-erių metų vyro lavonas. 2. Kaip praneša Marijampolės apskrities policija, spalio 23 dieną apie 11 valandą Marijampolės savivaldybėje, Mokolų kaime, rastas mirusio vyro, gimusio 1980 metais, kūnas. Jokių išorinių smurto žymių neaptikta. 3. Spalio 23 dienos rytą Klaipėdoje, trijų minučių skirtumu, viešose vietose aptikti du mirusiųjų kūnai.
Nera uz ka (cia tik uogeles): , 2021-10-26 13:23
Atsisako vakcinuotis, nes ir taip mirsim? Pirma karta girdziu, jog atsisakoma del to. Zmones nepasitiki produktu, uz kurio susileidima siulomi cepelinai ir pinigai, zmones nera kvaili. Jie nenori suplanuotu 8 doziu. Didele klaida juos laikyti nemastanciais, kvailiukais. Jei ka, absoliuti dauguma samokslo teoriju jau virto realybe, ponaiciai. Vaiku skiepijimas, salinimas is darbo, neleidimas laisvai pirkti/parduoti, viskas budavo isfaktchekinama ir istrinama. Dabar tai jau norma ir tiesa. Ir pabaigai, kada pastebesite ir parasysite apie kasdien po 5-7 gatvese, pajuryje, darbo vietose krentancius zmones? Sakot apsauginiui koja persove? O kodel nerasot apie apsaugini mirusi darbo vietoje nuo nezinia ko? Nuo ko 25-40 metu zmonems tie staigus insultai gatvese. O gal jus apsimetate, kad to nematote? Paziurekite kriminalu skiltis, grupe FB "covid vakcinu mirtys", ten yra antrastes surinktos, palengvins jums paieskas.
wow, 2021-10-26 13:13

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.