Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Juozaitis ne per klaidą tapo signataru, o Jūs, matyt, tuo laiku negyvenot, kad nezinot- buvo tikrai tokių, kurie per klaidą tapo "patriarchais"
Huh, 2021-10-26 02:25
Dabar konservų laikai tai yra pats laikas užvesti buldozerius ir griauti viską viską iš šaknų salomėją nėrį venclovą krėvę juk jis irgi buvo maskvoj viska viska juk amerikoj griauna paminklus visi vaikai taip darykit kaip jurgelis daro
Laisvas, 2021-10-22 18:00
Drauge Juozaiti, matyt per jaunas ir per klaida tapote signataru. Nedarykite gedos Lietuvai. Tik neigali ir nesveika tauta gali laikyti lavono iskamsa tai yra Lenina ir ji demonstruoti. O tauta zinanti savo istorija nei vieno komunistinio budulio neturi demonstruoti. Klaipedos skulpturu parke buvo isluota simtais paminklu, o jus del vieno keliate klausima. Pasilikite juos sau.
Draugas, 2021-10-21 09:58
Gerb.drauge A.Juozaiti-pastatykime salia P.Cvirkos paminklus K.Kubilinskui,Margeliui,A.Snieskui ir t.t.Mes turesim "puiku"pavelda...Reikia rekomenduot norvegams pastatyt paminkla V.Kvislingui,italams B.Musoliniui ir t.t...bus labai "demokratiska"...gal atstatyt paminklus Leninui,kuriuos kure Jakubonis? Galima prisifilosofuot iki absurdu(jus geriau plauket nei mastot!)...
Robertas, 2021-10-20 14:23

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.