Danas Nagelė: ESO tyčiojasi iš klientų

Valstybės kontrolės dėka sužinojome, kad ESO susirinko iš žmonių 160 mln. eurų daugiau, nei išleido elektros tinklų modernizavimui, skolą žada grąžinti per 15 metų. Bet šįkart - ne apie tai. Šįkart - apie tai, kad įmonė, net ir modernizuodama tinklus, nesiskaito su klientais.

Mėnesio pradžioje savaitę turėjau padirbėti nuotoliniu būdu iš savo anapilin jau išėjusių tėvų namo Papiškiuose (Rokiškio raj.). ESO informavo trumpąja žinute, kad dėl elektros tinklų atnaujinimo Čedasuose vieną dieną nuo 9 iki 15 val. nebus elektros.

Na, galvoju, nieko tokio, per tą laiką bus galima pasiruošti interviu, pakalbinti pašnekovą, dar ir išsišifruoti vieną anksčiau darytą interviu. Tačiau žadėtą 15 val. elektros vis nebuvo, o apie 16 val. atėjo ESO atsiprašymas, kad remonto darbai užtruko. Galų gale elektra atsirado likus kelioms minutėms iki 17 val.

Po dviejų dienų elektra dingo be jokio įspėjimo. Paskambinus ESO, atsiliepusi darbuotoja pareiškė, kad ir vėl Čedasuose vyksta remonto darbai, esą visi vartotojai apie tai iš anksto buvo įspėti. Kai tai paneigiau, moteris duomenų bazėje pasitikrino ir pasitaisė: tikrai įspėti buvo ne visi. Kai paklausiau, kaip tada man dirbti, pašnekovė pasiūlė važiuoti... į Vilnių ir dirbti tiesiai iš redakcijos. Ir dar pridūrė, jog ir kitą dieną elektros nebus nuo 9 iki 15 val. Remontas tęsis.

Trečiąją dieną dirbti pradėjau nuo 6 val. ryto, kadangi buvau susirinkęs medžiagos. Tereikėjo parašyti straipsnį. Skubėjau, nes 9 val. elektra turi dingti. O dar medžiagą iki to laiko reikės išsiųsti į redakciją. Ir ką jūs sau manote? Elektra dingo apie 8.30 val. Su visu beveik užbaigtu straipsniu. Suprantu, kad remonto darbai gali užsitęsti ilgiau nei planuota, tačiau kaip jie gali būti pradėti anksčiau nei paskelbta žmonėms? Juk ir jie turi savų planų, kurie taip yra griaunami.

Ir, spėkite, ar ESO bent jau atsiuntė atsiprašymą?

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder