Darius Kuolys: Ir dar apie „mūsų kolegas“, „mūsų rytų partnerius“ - iš naujausių šaltinių

„Baigiame tirti, kiek FSB išleido, kad Ukrainoje Rusija įgytų šešėlinės politinės klasės palaikymą, kad čia įvyktų valstybinis perversmas... Nuo 2014 metų tam buvo išleisti milijardai dolerių. 150-160 aukštų FSB karininkų turėjo neribotus asmeninius biudžetus darbui su ukrainiečiais: susitikinėjo su jais Tailande, Maldyvuose, Kipre... Jie pinigus išleido, bet agentūra nesuveikė. Ukrainiečiai, kurie ėmė pinigus, rusus tiesiog paliko...“ - pasakoja bulgarų žurnalistas ir analitikas Christo Grozevas.

Archyvų nuotr.

„Rusiją valdo mafija... Ji per pastaruosius metus iš karinio biudžeto pagrobė daugiau nei 100 milijardų dolerių...

Korupcijos tinkle dalyvavo gynybos ministro pavaduotojai, FSB Ekonomikos valdyba, karinė žvalgyba, karo prokuroras, Dūmos nariai...

Moderniuose poligonuose, aprūpintuose ir vokiška įranga, kariuomenė buvo rengiama ne gynybai, bet puolimui...

Jėgos struktūros jau kurį laiką ruošėsi masinėms represijoms, ruošėsi 1937 metams...

Kalėjimuose kankinimams buvo sukurtos kapų, iš kalinių paskirtų vadų, brigados.

Pradėtas visuomenės fašistinimas. Dalis pagrobtų pinigų ėjo propagandai...

FSB šantažavo ir verbavo Dūmos narius...

Sąžiningi verslininkai, mėginę pasipriešinti grobstymams, atsidūrė kalėjime, buvo žiauriausiai nukankinti...

Mafijai buvo reikalingas karas ir tam, kad išsilaikytų valdžioje...“ - pasakoja Prancūzijoje gyvenantis rusų tinklaraštininkas Vladimiras Osečkinas, kiek anksčiau išviešinęs medžiagą apie kankinimus Rusijos kalėjimuose, o dabar pasidalinęs prieš pusmetį įrašytu pokalbiu su savo šaltiniu - Rusijos Gynybos ministerijoje dirbusiu, statybos versle veikusiu ir iš Rusijos pernai pabėgusiu Sergejumi Chrabrych.

Archyvų nuotr.

GBN Defense montažas

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

KOMENTARAI

Marius Gustaitis

Juokingiausia, kad korupcija Ukrainoje pasitarnavo geriems dalykams:)! Korumpuoti rusijos pareigunai pilde ataskaitas kiek korumpuotu Ukrainos pareigunu "nupirko", o tie paeme kysius, pazadejo, bet neistesejo savo pazado sutikti su gelemis okupantu.

Vitalija Pa

Kaži o kiek Lietuvoje?

Marius Matulevičius

Labai svarbi informacija

Regina Gauronskiene

Galėtu FSP patyrineti kiek išleista Lietuvoje.Tikrai ne vienas miliardas doleriu.

Saulius Stunžėnas

Ir visą šią mafijinę imperiją paskatino sukurti Barakas, net po Gruzijos užpuolimo leides Putkai savivaliauti toliau, o šią imperiją maitino pinigais ir augino Vakarų demokratijos, pirkdamas naftą, dujas ir dar savo verslais Rusijoje mokėjusios į jų biudžetą mokesčius.

Vidas Makauskas

Pažįstamas verslininkas iš Lietuvos turėjo verslą Baltarusijoje. Prieš 5 metus pas jį atėjo Baltarusiškas KGB ir davė pasirinkti: arba grotos iki gyvos galvos, arba perduodi verslą Lukašenkos sūnui. Praeitais metais jį susirado Lietuvoje ir paprašė grįžti į verslą kaip partneriu lygiomis dalimis.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder