Frakcija "Vardan Lietuvos" pasiuntė Lietuvą ant trijų raidžių?

"Labai liūdna, kai pats aukščiausias šalies vadovas tam tikra prasme parduoda valstybinę kalbą", - spaudos konferencijoje pastebėjo Seimo narys Robertas Šarknickas.

Spaudos konferencija „Prezidento parašo grėsmė ,,lietuwių“ kalbai ir Konstitucijai“

"Noriu pasakyti, kad dėl tų trijų svetimų raidžių manau ir esu įsitikinęs, kad buvo pažeista Lietuvos Respublikos konstitucija, kuri aiškiai pasakė, kad tai negali būti politikų sprendimas, tai turi kalbėti visų pirma Valstybinė lietuvių kalbos komisija, ir tada Seimas turi priimti savo sprendimą", - kalbėjo Seimo narys Robertas Šarknickas.

"Taigi, ko gero, tai bus toks pirmas atvejis istorijoje, kai prezidentūra sulaužė Lietuvos Respublikos konstituciją dėl valstybinės lietuvių kalbos"...

"Aš labai norėčiau paprašyti tų Seimo narių, kurie sukūrė frakciją su pavadinimu "Vardan Lietuvos" būti sąžiningiems, nesinaudoti Lietuvos himno žodžiais, nesinaudoti ir neįžeidinėti Vinco Kudirkos, nes jūs, būtent, "Vardan Lietuvos" ant trijų raidžių pasiuntėte Lietuvą ir taip pažeidėte taip pat konstituciją", - paprašė R. Šarknickas..

Spaudos konferencijoje dalyvavo Seimo nariai Eugenijus Jovaiša ir Robertas Šarknickas, Lietuvos etnoastronomas, muziejininkas, Etninės kultūros globos tarybos narys, interneto portalo „Alkas.lt“ įkūrėjas ir vyriausias redaktorius Jonas Vaiškūnas.

Sidebar placeholder