Deep Purple

Gintaras Furmanavičius: Laikas bėga labai greitai; laiku sustoti yra didis menas

(2)

Perklausiau dar nuo paauglystės mėgstamiausios savo grupės naują kūrinį, pasirodžiusį prieš dvi savaites. Jis jau sulaukė daugiau, nei milijono peržiūrų. Dvi mintys, kurias man sukėlė šis video: laikas bėga labai greitai; laiku sustoti yra didis menas.

Deep Purple - Portable Door (Official Music Video)

„Paskelbę apie naują studijinį albumą „=1", „Deep Purple" šiandien išleidžia pirmąjį singlą „Portable Door".

Naująją dainą jau galima klausytis internete ir kaip akimirksniu gaunamą kūrinį kartu su visais išankstiniais „=1" parsisiuntimo užsakymais.

Berlyne įsikūrusios agentūros „Mutter & Vater" sukurtame ir Leo Feimerio režisuotame vaizdo klipe „Deep Purple" pristatoma naujojo albumo apipavidalinimo fone, kuriame užfiksuota grupės esmė, kai ji dalijasi scena ir koncertuoja kartu.

Mįslingas albumo pavadinimas „=1" atspindi grupės filosofiją apie vienybę sudėtingoje aplinkoje ir žada albumą, kuris giliai siejasi su penkis dešimtmečius trunkančiu kietojo roko palikimu.

Klipe, kurį vėl prodiusavo kultinis Bobas Ezrinas, „=1" perteikiamas gryniausias klasikinis „Deep Purple" skambesys, nesiremiant nostalgija.

Neseniai duotame interviu apie būsimo albumo garso kryptį naujasis grupės gitaristas Simonas McBrideas pasidalijo įžvalgomis, sakydamas: „Naujajame albume atsispindės tai, ką mes penki kuriame repeticijų salėje.

Daugelis dainų, pavyzdžiui, „Portable Door", buvo parašytos per pirmąsias sesijas ir tiesiogine prasme atsirado per 5 ar 10 minučių. Viskas buvo taip paprasta ir natūralu."

Dainininkas Ianas Gillanas, pabrėždamas organišką „Deep Purple" dainų rašymo pobūdį, pridūrė: „Per visą „Deep Purple" istoriją geriausios mūsų dainos visada buvo tos, kurios buvo parašytos per trumpą laiką.

Mes grojome tai, kas atrodė gerai ir kūrėme dainas, kaip visada darėme".

Naujojo albumo proga „Deep Purple" šiemet surengs daugiau nei 60 koncertų visame pasaulyje gastrolių „=1 MORE TIME" metu.”

https://bassmagazine.com/deep-purple-releases-new-single.../

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder