Gintaras Furmanavičius: Noriu parodyti jums, kaip mums plaunamos smegenys

(1)

Noriu parodyti jums, kaip mums plaunamos smegenys. Vienas iš propagandos kanalų šauna krūptelėti verčiančią antraštę: „Ekspertai: Bideno ir Xi Jinpingo derybos pasaulį stumia į Trečiojo pasaulinio karo formatą” Baisu? Baisu.

O jei dar prisimename, kad tyrimų duomenimis 70 procentų tokių portalų vartotojų skaito tik antraštes, smegenyse naujiena apie neišvengiamą pasaulinį karą jau gyvena.

Atsidarome tekstą.

Įdomu, kas gi tie ekspertai?

Skaitome: „Politikos mokslų daktaras, profesorius ir Užsienio politikos studijų instituto direktorius Hryhorijus Perepilytsia mano, kad Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno ir Kinijos vadovo Xi Jinpingo derybos stumia pasaulį į Trečiojo pasaulinio karo formatą.”

O kur kiti ekspertai?

Jų nėra.

O kas gi tas paslaptingas ir niekam nežinomas institutas?

„Užsienio politikos studijų institutas (iki 2017 m. - Diplomatinės akademijos prie Ukrainos užsienio reikalų ministerijos Užsienio politikos institutas) yra Ukrainos diplomatinės akademijos mokslinių tyrimų įstaiga.”

Labai patikimas ir neįtikėtinai objektyvus šaltinis, ypač šiuo metu, kai visi jau nesunkiai prognozuoja, kuo baigsis karas Ukrainoje.

Mistinis profesorius tęsia: „Jungtines Valstijas ir Kiniją skiria egzistencinis prieštaravimas, susijęs su užkariavimu ar pasaulio tvarkos išlaikymu.

Taigi, žengiame į Trečiojo pasaulinio karo formatą, jo mechanizmas buvo paleistas Rusijos ir Ukrainos karo“, – akcentuoja H. Perepilytsia.”

Supratote?

Aš tai tikrai ne.

Skatome toliau: „Net jeigu Ukraina pritartų ultimatumui atiduoti Rusijai teritorijų, kurios jau įtrauktos į Rusijos Federacijos konstituciją, tai okupuotos teritorijos.

Ir Putinas čia nesustos.

Maža to, jam nusispjauti į į tarptautinę teisę ar bet kokius kitus veiksnius“, – teigia politikos mokslų daktaras.”

Viskas.

Tekstas pasibaigia, uždanga nusileidžia, visi laukiame karo.

Lietuvos Respublikos Konstitucija, 25 straipsnis

Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder