J. Blažytė: "Naujoji misija? Iš manikiūro meistrės pasakojimo" (6)

„ Ši mergina pas mane užsiregistravo per Instagram. Anksčiau jos nepažinojau. Kai ji užėjo į mano kabinetą, paprašiau parodyti galimybių pasą (GP). Parodė – viskas buvo tvarkoje. Bet štai, atsisėdusi į kėdę, mergina pradėjo įkyriai zyzti, kad priimčiau jos draugę, kuri GP neturi.

Neva vargšei draugei truks - plyš reikia „susitvarkyti“ nagus, antraip kone žlunga visas jos gyvenimas...

Visą valandą klausiau jos verkšlenimą ir atsimušinėjau nuo emocinio spaudimo... Šimtą kartų kartojau: ne, be GP nepriimsiu.

Kai manikiūras buvo baigtas, mergina iškilmingai pareiškė: „sveikinu, jūs išlaikėte testą“. „Kokį dar testą?“, - suglumau.

„Testą, įrodantį, kad nepasidavėte pagundai pažeisti įstatymus“, - paaiškino mergina. Ir čia pat pridūrė, kad šiuo metu aktyviai verbuojami studentai pažeidėjų paieškai.....Ir ji yra viena iš tų užverbuotų....

„Tuo pačiu noriu pasveikinti mūsų išmaniąją vyriausybę, atradus naują Švietimo sistemos misiją – ugdyti naująją komjaunuolių kartą. Ta proga įmetu dar vieną leidinio Bloomberg straispnį.

Jame rašoma: „Anekdotai pasako tai, ko negali pasakyti duomenys: atrodo, kad paskiepyti žmonės stebėtinai aukštu rodikliu užsikrečia koronavirusu.

Tačiau nėra aišku, kaip dažnai, taip pat nėra aišku, kiek tikėtina, kad jie gali platinti virusą“.

Taigi, virusui tas galimybių pasas – dzin.

Limpa jis ir prie „pasuotų‘ ir „nepasuotų“ (ups, vos nepasakiau čipuotų ir nečipuotų).

Tačiau kokiam nors Feliksui Dzeržinskiui, kuris šiuo metu, tikiuosi, vis dar verda smalos katile, GP suteikiama galimybė ugdyti naują partijai ištikimų „kovotojų su sabotažu“ kartą labai patiktų.

(Past. F. Dzeržinskis – sovietų bolševikas, VČK komisijos, skirtos kovoti su kontrevoliucija ir sabotažu, pirmininkas, taip pat – vienas iš Gulago kūrėjų.)

Organizatorių nuotr.

Kokia moteris!Graži ir protinga.Retas derinys.
Lina, 2021-09-23 04:19
Paverkšleno manikiūristė ir jau Blažytei straipsnis gavosi. Greičiausiai pati ir sugalvojo tą istoriją, kad eilinį kartą paviešintų savo antivakserišką teoriją.
Vaida, 2021-09-22 17:29
Iki ko mes priėjome su lansbergiu gauja.
Halina, 2021-09-21 17:13
Sidebar placeholder