J. Lago: "Influenceris šiandien neturi nieko bendro nei su protu, nei su išmintim"

Kokia jūsų sėkmės formulė? Klausdavo ‘žurnalistai’, kai dar bendravau su glenciniu žurnalu. Atsakymas yra: neklausyti debilų. Viskas visada buvo, yra ir bus paprasta. (“Debil” ispaniškai reiškia “silpnas”. Lotyniškai - irgi). Ir ne apie kažkokį fizinį silpnumą ar "gerą vargšą žmogų".

Šiandien aukos sindromo apimtai visuomenei reikia aiškinti elementariausius dalykus - ‘vargšas’ nebūtinai yra minkštas ir pūkuotas.

"Chroniška auka" dažnai įvardijama aukščiausia agresijos forma. Todėl neįkritau į jokius MeToo ir FuckThe Police - klykiant filmanavičiūtėms, tvirtai kartojau - tai buvo cenzūros, linčo teismų ir “cancel culture” pradžia.

Beprotnamio vizualizacija. Ir auka šiandien kaip tik dažnai ne auka, o agresorius - po moterų teisėmis slepiasi organizacijos, atimančios pinigus iš... moterų!

Kai prieš plauką paglostyta katitė tampa didesne auka, nei moteris, sudeginta bagažinėje! Rusai turi gerą žodį - britvą: žertva. Atskirti žertvą nuo aukos šiandien jau būtų daug.

Dar. Šiandienos elitistų pasibėdavojimai, kad “kaimai neteisingai balsuoja”! Kai koks nors "lygių galimybių" magistrą įgijęs, aukščiau minėtai padermei projektus rašantis, šeštoje lytyje savęs neradęs miesto pinda ima ir pareiškia, kad teta Vanda ir dėdė Zenonas iš Plungės neteisingai... balsuoja.

Nes jiems trūksta... intelekto!

Tokiu atveju neapsirik. Nes šiandienos sostinėse “intelektą” reikia mokėti atskirti nuo naglumo. Ir tik vandų ir zenonų sveiko pirmapradžio išgyvenimo instinkto dėka, šalys dar nešauna į atvirą kosmosą.

Ir dar. Kirpėjos anksčiau neoperuodavo inkstų. Neapsirik - ne todėl, kad jos neturėjo laiko! Ir klampioje šiandienoje taisyklė išlieka tokia - neleisk patarinėti, mokyti ir operuoti inksto... influenceriui.

Nes įtaka irgi patiria infliaciją - kai plyta parduodama už aukso kainą, auksas atgula seifuose.

Kai durnius rėkia miesto aikštėje, išmintingi tyliai skaito knygas. Influenceris šiandien neturi nieko bendro nei su protu, nei su išmintim.

Greičiau su infliacija. Išvada: neleisk kirpėjai operuoti inkstų.

Pastabėlė: politikai yra blogiau, nei influenceriai. Nes pastarieji vis tiek kažką moka: na, pasidaryti meikapą, dainuoti TikToke.

Neapsirik. Politikas šiandien yra nerenkamas. 99% jų nieko nemoka ir tai yra vertingiausia jų savybė! Visose šalyse, vienu metu, visi žmonės jaučia - politikai veikia sinchroniškai, tarsi valdomi vienos rankos.

Tarsi lėlė, nukreipianti dėmesį nuo lėlininko. Buvau pamiršusi seną rusišką žodį - čiučela.  

O viską varo tušti pinigai. Kaip sakoma - nori sunaikinti žmogų? Apipilk jį neuždirbtais pinigais! “Toks išaušo paskutinis Vakarų civilizacijos rytas”.

Kaip taoistai sako - viskas keisis. Kai vyksta virsmas - neskubėk šokti nei į atvirą eketę, nei į ugnį, nei į puodą. Palauk. Gerk sultis, sukramtyk maistą. Ramiai dairykis. Kaip lietuvis visada mokėjo.

Tiesa, laikui atėjus - gali prireikti paprasčiausiai trenkti kumščiu į stalą, kaip teta Vanda ir dėdė Zenonas mokė.

Kad visa iškamšų ir infliacijos ištikta aplinka lengvai pakiltų į orą. Kad leistų praeiti. Viskas visada buvo, yra ir bus labai paprasta. 

Sidebar placeholder