Arvydas Juozaitis
Kada baigsis visų Lietuvos šviesuolių kantrybė?

Sudejuoja net ištvermingiausios ir ištikimiausios Lietuvai širdys – o Seimas nė nesiruošia stabdyti prievartautojų?

Nusilenkime iš pagarbos mokytojai ir direktorei Antaninai STRUMILIENEI iš Birštono.

Ji parašė: TOMAI RASKEVIČIAU, (Tomas Vytautas Raskevičius [1]) kas Tau ir Tavo "laisvai nuo proto" partijai suteikė teisę kišti savo vaivorykštinę šešiaspalvę visur: sostinės gatvių sankryžose, Vilniaus požeminėse perėjose?

Kas Jums davė teisę "sudrožti" Lietuvos trispalvę ir virš Rotušės mojuoti vaivorykšte ištisomis naktimis, net saugant policijai? Ar tai nėra neapykantos kurstymas? Kaip Tu manai?

Tu prapylei rinkimus, Seimo nario mandatą Tu gavai kaip "dovanėlę", jis Tau papuolė kaip "aklai vištai grūdas". Tavo pasiekimas tik vienas - seksualinė orientacija. Ir ją Tu kiši visur, kaip "neliečiamybės statusą".

Tu vaidini "auką", kuriam vis per maža teisių. Ši Tavo "auka" su savo "chebryte" baigia tautą išvaryti iš proto. Jūs galite perėjose tyčiotis iš trispalvės, galite apmaukšlinti Žemaitę vaivorykštine skarele, vietoje to, kad kažko prasmingo gyvenime siektumėt.

Iš džiaugsmo - Seime Tu pasijutai lyg savo kieme, o Žmogaus teisių komitetu naudojiesi kaip savo nosine.

Tu savo darbo kabinetą Seime pavertei... ...Tau dzin, kad 365 000 žmonių savo Peticija reikalauja Tavo atstatydinimo.

Tau ir Jūsų partijai Dzin, kad 40 000 žmonių Šeimų Maršo metu pareikalavo Tave ir "laisvos nuo proto" partijos pirmininkę Armonaitę bei Dobrovolską atstatydinti iš ministrų pareigų.

Jūs uzurpavote mūsų laisvę ir mūsų valstybę. Tauta tapo Jūsų įkaite.

Jūs naudojate žiniasklaidą kaip įrankį kerštaujant už Jūsų vaivorykštės kritiką.

Jūs elgiatės kaip sovietmečio "Glavlitas". Jūs naudojate vis agresyvesnius, policinius metodus, tautos kiršinimą, griaunate laisvą žodį, blokuojate FB paskyras, užčiaupiate nepatinkančius komentatorius.

Tu lakstai pas prokurorus, skundi žmones, ir vis galvoji: "Dėl ko čia dar įsižeidus?"

Tu, Raskevičiau, - ne auka. Tu - pavojingas skriaudikas. Jūs – ne "aukos", ne - "nuskriaustieji". Jūs - ne valdžia. Jūs - režimas.

Nėra baisesnio agresoriaus nei netikra "auka". Prieš tokias "aukas" sunku net kovoti, kadangi save statai į beprasmį pavojų, nes visada liksi kaltas.

Tavo "auka" didesnis farsas už farsą. Tavo išsikalinėjimai tapo šlykščiu apgalvotu performansu.

Tu, Raskevičiau, apakai nuo suteiktų galių. Tu lauki nesulauki, kada Seime priėmus LGBT palankius įstatymus galėsi dar labiau skriausti kitus.

Tu ir Tavo "chebrytė" reikalaujate sau tokių teisių, nuo kurių normalių jutimų žmogui atima žadą.

Tu, Raskevičiau, esi juokingas, neprincipingas, už kitų nugarų besislapstantis bailys. Tau pritrūko drąsos, nuovokos, sąžinės ir savigarbos pačiam pasitraukti iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų, nors to kelis kartus reikalavo šimtai tūkstančių Lietuvos žmonių...

----

Gausime iš skausmo, kol užgesins visų sveikųjų širdis ir užtemdys protą.

 

„Vakarų ekspreso“ redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su nuomonių rubrikos tekstų autorių nuomone.  Už publikuojamų komentarų, nuomonių turinį atsako autoriai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder