Kokia bus NATO reakcija, jei Rusija smogs Kijevui branduoline galvute

Karinis ekspertas prognozuoja, kokia bus NATO reakcija, jei Rusija smogs Kijevui branduoline galvute

Jei Rusijos valdžia paleis bent vieną tarpžemyninę balistinę raketą (ICBM), JAV nedelsdamos imsis atsakomųjų veiksmų. Todėl Rusijos valdžia negali rizikuoti, nes JAV interpretacijoje tai gali reikšti, kad Rusija turėtų būti visiškai sunaikinta, interviu TVNET teigia Italijos karinis ekspertas Thomas Tyneris.

- Įsivaizduokime, kad Rusija supranta savo grėsmę ir smogia, pavyzdžiui, Kijevui branduoline galvute. Ar būtų įmanoma ją perimti? Kaip, jūsų nuomone, tokiu atveju turėtų reaguoti NATO?

- Patriot gali perimti branduolines galvutes. Jei tai būtų sparnuotoji raketa, balistinė raketa ar kažkas panašaus.

Jei tai tarpžemyninė raketa, ne.

Bet kai tik Rusija pradės naudoti branduolinius ginklus, Amerikoje suskambės visi pavojaus varpai.

Jei Rusijos pajėgos išveš branduolines galvutes bent iš vienos savo saugyklos, JAV iš karto imsis aukščiausio lygio branduolinio saugumo priemonių.

Kiekvieną Rusijos branduolinį objektą stebi palydovai. Bet koks klaidingas judesys ir JAV bus paskelbta aukščiausia parengtis.

Bet Kremlius galėtų panaudoti taktines branduolines bombas iš lėktuvų fronto linijoje, kur nėra priešlėktuvinės gynybos, ir atakuoti, pavyzdžiui, Ukrainos brigadą.

Bet viena taktinė bomba jiems nepadės, nes viena bomba gali sunaikinti kaimą arba dviejų kilometrų ilgio lauką ar panašiai....

Jei rusai panaudos vieną ar dvi bombas, jie rizikuoja, kad JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija nelaikys to ribotu puolimu ir nedvejodamos paleis į Rusiją 164 branduolines galvutes iš savo atominių povandeninių laivų.

Branduolinis atgrasymas reiškia, kad jei įtariate, jog priešininkas naudoja arba ketina naudoti branduolinius ginklus, būsite pasirengę smogti atsakomąjį smūgį.

Šaltinis: press.lv

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder