Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kai yra noras, pasirodo ponia "atranda" ir kompetenciją?..
senjoras, 2021-12-04 11:31
Lapkričio 29d. per LRT TV forumą ministras kalbėjo apie taršos mokesčio įvedimo reikalingumą. Trečia diena, kaip mąstau iš kur atsiranda tokių ministrų, kas juos paskatina užimti postus ir ką jie normalaus gali pasiūlyti Lietuvos žmonėms. Viešai pasakyti visai Lietuvai, kad pagyvenusio amžiaus žmonėms nupirks paspirtukus ir dviračius, tada jie važiuos neterš oro. Mano pasiūlymas - tada Jūs nupirkit mums ekologiškus automobilius, o patys esate jaunesni važiuokit su paspirtukais ir dviračiais, tada tikrai oras Vilniuje ir kitur bus grynas. Mažiausiai oro užteršia automobiliai varomi dyzelinu, o ne benzinu. Kur kaimo žmogui važiuoti su paspirtukais, kur?????? Gal ministras nėra buvęs kaime, nemato, kaip žmonės gyvena. Atvažiuokit išmėginkit savo paspirtukus, o mes gardžiai pasijuoksime.
Alvyda Verikienė, 2021-12-01 14:06
puiku . Valstiečiams ačiū . Liberalumas jau darosi atgrasus . Liberaliais seniai abejoju ir dėl " taršos " ir dėl " rūpesčio " miškais . Pagarba " valstiečių " Girskienei .
Viskas logiška , argumentuota , 2021-12-01 11:29
Ar nebus kaip su p.Kreivio žmona , kad ES pinigai nukeliavo į asmens sąskaitą , bet dėka Grybauskaitės buvo išaiškinta.Gėda!
Įdomu, 2021-12-01 11:21
Galvos nuplikę delnai prakaituoti tai seimo ponaičiai nori savus parduoti nes briuselio kopūstų per daug užliūliuoti.
Andrius, 2021-12-01 10:42
Stai taip kovojama su tarsa :D O jusu kaimynas savo kledara turetu priduoti i metalo lauza ir persesti i viesaji transporta, taip netgi sutaupytu pinigu, o ir zolyte atsigautu ir purvo, kietuju daleliu, smarves mieste sumazetu. Va del ko man nepatinka populistai - jums nusispjauti i problema, viskas kas jums rupi tai tik buti "populiariu", gauti balsa, buti isrinktu, perrinktu ir siurbti lesas is biudzeto.
ezys, 2021-12-01 09:08
MAŽIAU DAIRYKIMĖS Į BRIUSELĮ AR KITUS ..GYVENKIME SAVO GALVA.......ministras.....ATITRŪKĘS NUO REALYBĖS.
GINTARAS , 2021-12-01 08:48
Sutinku su p. Ligitos nuomone. Ne stovintis, o daugiau nuvažiuojantis teršia. Ir taikliai pasiūlyta CO2 išmetimo mažinimo programą pradėti nuo lobistų
Tautietis, 2021-12-01 08:33

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.