Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Mačiau kaip pinigus iš parkomatu deda sau i kišene
Irute, 2021-05-04 20:05
Kas čia per Smilties ir Pylimo g-vė ??? Nuo kada atsirado žodelis "ir" ???
klausimėlis, 2021-05-03 17:36
Čia gi konservatorių su liberalais darbas, viską stumia buldozerių galia, nieko niekas neklauso. Visi tie posėdžiai vyksta dėl kabliuko, kad buvo derinta. Žmonėms niekas jau seniai nevyksta. Ar matote kas seime sėdi, o apie ministerijas, tai trūksta žodžių. Tą buldozerį reikia gręžti atgal ir su didele jėga. Atsipeikėkit žmonės.
Xxxx, 2021-05-03 09:15
Parazitai, nežino kaip dar paimti pinigų iš žmonių.Sutvarkė už Europos Sąjungos lėšas, o dabar darys biznį draugeliai.
Dana, 2021-05-01 22:39
Palaikau Regina 100 proc. Maziau kalbu, daugiau darbu p. Alina
Sutinku, 2021-04-30 19:56
Tai kas trukdo straipsnio autorei apskųsti Centrinė projektų valdymo agentūrai savivaldybės politikų priimtą sprendimą kol dar nėra parkomatų? Ar vėl visuomenė tai turės atlikti?
Regina, 2021-04-30 17:03
Tarifų didinimu atseit skatinama nevykti į centrą automobiliais. Maždaug, palikite automobilius toliau. Bet kad apmokestinta praktiškai visa teritorija nuo Studlendo iki Akropolio. Pasipinigavimas, ir tiek. Pikta.
Me, 2021-04-30 15:14
kurie lieka partijoje , kuri dalyvauja politinės korupcijos byloje . Nei liberalais nei darbiečiais . O tai ką aiškina liberalioji yra NUMATYTA tų pačių liberalų DARNAUS JUDUMO PLANUOSE . Paskaitykite 3 pagrindinius punktus . Vienas apie senamiestį , kitas kaip klaipėdiečius " atgrąsinti " nuo privačių auto ir persėsti į viešą transportą . Žaliųjų valstiečių tada taryboje nebuvo . O dabar liberalieji , likę opozicijoje , purkštauja , kad kažkas iš daugumos vykdo jų planus ? Nieko sau logika ....Vaitkaus pozicija man aiški , jis dirba nuosekliai aiškiai sako aš prieš ir balsuoja prieš . Šiaip keista , kada nekliūva konservatoriai ir Grubliausko komitetas kurie daugumoje balsavo už branginimą ? :)
Netikiu politikais , 2021-04-30 14:42
A.Velykienė be pagražinimo sudėliojo esmę. Deja, tos esmės politikams nereikia. Tai gal klaipėdiečiai susimąstys. Kai kurie politikai nėra tokie, kuo save vaizduoja. Žaliųjų balsais buvo palaimintas šis sprendimas.
klaipediete, 2021-04-30 14:28
kuris parodė tikrus politikų veidus įvyko ruošiant DARNAUS JUDUMO PLANUS klaipėdiečiams ? Ir tarybos dauguma liberalai ? ------ Klaipėdos miesto savivaldybė, dalyvaudama Projekte, tikisi koncentruotis į pagrindinių trijų sričių problematiką (tačiau ji gali būti papildyta, modifikuota pagal vietos veiklos grupės diskusijas): saugumas viešose miesto erdvėse senamiesčio centrinė dalis bemotoriam transportui; gyventojų motyvavimas keisti mobilumo įpročius. Bus tęsiamos diskusijos apie darnaus judumo skatinimą, taip pat, kaip pilotinis projektas bus įgyvendinta viena iš Klaipėdos miesto darnaus judumo veiksmų plano priemonė. Projekto rezultatas – kartu su užsienio partneriais, mokslo, vietos valdžios, verslo ir bendruomenių atstovais parengtas integruotas veiksmų planas (IAP) dėl ekonominės ir socialinės darnaus judumo priemonių įgyvendinimo Klaipėdos miesto naudos įvertinimo.
O brangus politinis spektaklis , 2021-04-30 14:11
Už liberalus ? Jūs rimtai ? Mažai chaoso mieste šie ponai " prigyveno " ? Tokie masiuliniai iš vis turėtų iš politinio lauko išnykti , mano nuomone . Ar nematote kas dabar vyksta su liberaliu valstybės valdymu ? O štai liberalių akcijos - atrakcijos tikrai dvokia politiniu populizmu .
Už ką balsuosite ? , 2021-04-30 13:56
tai Saunu ,kad ponia A.Velykiene priestarauja ir tuo labiau gerai ,kad ruosiasi nauiems rinkimams ,nes mes uz sia ponia tikrai balsuosime ir palaikysime ,taciau uz tokius siknius kaip pats tikrai nebalsuosime nes tai politiniai lavonai ir mafijines atgyvenos .
Komentatoriui-klausimelis, 2021-04-30 13:44
pinigų "įsisavino" kada 2014 m Klaipėdoje Ligoninių miestelyje atidarė KKJ ( kombinuotų kelionių jungtį ) Park and Ride terminalą ? Kas pagerėjo klaipėdiečiams ? Tarša mieste sumažėjo ? Kiek regionų gyventojų ten palieka auto ir persėda į viešą transportą ? Todėl nereikia liberalams aimanuoti ir kaltinti pigumu kitų politikų . Jūsų " politiniai veidai " panašu žymiai brangesni klaipėdiečiams ? Aš prieš kainų kėlimą , bet ne liberalams " skaičiuoti " .
O kiek liberalieji , 2021-04-30 13:27
Tai Velykienė ruošiasi jau rinkimams? Stengiasi visais klausimais prieštarauti Savivaldybės nuomonei ir kad žiniasklaida rašytų?
Klausimelis, 2021-04-30 13:18
Tai stovėjimo aikštelės įrengiamos už ES, t. y., mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigėlius, o pajamas iš apmokestinimo pasiims privačios, ar bent pusiau privačios, bendrovės. Kas iš tų pajamų bus nupirkta miesto galvoms - auksinės triūbos ir įvairūs kitokie žaisliukai? O dar sakoma, kad savivaldybėje nėra, arba bent mažėja korupcijos reiškiniai. Baikit, netikiu.
Liesas katinas, 2021-04-30 13:11
Pagalvok kiek miestui " padovanojo " liberalai :) Konservatoriai + Grubliausko komiteto liberalieji ir tik 2 valstiečiai . Šiaip tarybos narys yra laisvas balsuoti kaip nori , nežinai ? O gal liberalai to neakcentuoja ? Kita dalis valstiečių nebalsavo už apmokestinimą , o Vaitkus nuosekliai buvo prieš kainų kėlimą ir savo nuomonę paviešino . O liberalai jau darosi juokingi su " pinigų teisingumu " :)) Galėjo ponia Velykienė ir kiti liberalai savo buvusiam vadui Masiuliui paaiškinti kur imti " paskolas " :) Jos tikrai ne " gėralo dėžutėje " dalinamos . Atsirado teisuoliai ....kaltintojai . Mes liberalių tikrą veidą jau matėme , bent aš .
Neverk Justai , 2021-04-30 13:06
Pardavė pusę miesto ir niekas nieko . Gėda ir apsivemti norisi , kad net valstiečiai prabalsavo už pusę miesto apmokestinimą . Vienu sakiniu : Grubliauskas su Taraškevičiumi ir valstiečiais apmokestino pusę miesto žmonių parkavimo mokesčiu . Nesiskųskite valstiečiai ,kad jūs mažumoje, nes dabar balsus pardavinėjate ir galvojate mes to nematome.
Justas, 2021-04-30 12:55

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.