Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Pamąstyme.kokiis.yra Lietuvos vertybės?... Dauguma.metu sąjungose duoda savų vaisių, savarankiškumą ji išugdyti reikia nwvinos šimtmečio.
Svečias, 2022-01-22 19:40
su profesoriaus Radzvilo traktavimu kas yra fasadine valstybe ir tikra jei vienai rupi vertybine politika tik patys nesupranta kas tai yra nes kiekviena valstybe turi savo vertybes bet tikra valstybe rupinasi savo valstybes gerove o ne aukoja ja nezinia kam ir del ko
alg, 2022-01-22 17:06
Mano pažįstamas skundėsi kad velniškai daug tenka mokėti už šilumą. Sumokėjo vargšas ko ne 600 eurų. Dukters draugės šeima sumokėjo 130 eurų. Tiktai jų butelis yra 45 m/kvadratiniai metrai , o minėto vargšo 200 m/2.Tad kalbant ir nusikalbant , išgirdau vieno Kremliaus filosofo , paaiškinimą apie kapitalizmo blogybes , bet jeigu turi analitinį protą tai kalbą supaprastini ir suvoki kad jis aiškina , apie baisųjų kapitalimą, o pati didžiausia blogybė ir priespauda tai kad atėjus pietų metui tenka valgyti, o pavalgius susimokėti.
Jonas Lietuvis, 2022-01-22 15:50
Abejoju ar Radzvilas neperskaite ano posto iki galo, tad reikia manyti, kad apsimete ir nepaminejo, kad saskaita apie kuria rase Mikutavicius, greiciausiai tera elementari klaida. O kainu padidejima suversti liberalizavimui, kuris realiai net ir neivyko dar, tai cia jau auksciau visko :) Kazkaip panasiu argumentu tikeciausi is kunigelio, o ne mokslo atstovo...
ezys, 2022-01-22 13:41
Radžvilas eilinį kartą nusifilosofavo. Jis painioja sąvokas, bruka aiškias nesąmones. Tai klasikinis pseudofilosofo pavyzdys. Jo painūs samprotavimai yra pretenzingų, bet ne atsakingų rinkimų kompanijos tąsos pavyzdys. Vargas tau, Filosofija.
Vincas, 2022-01-22 13:15
nors ir kaip bebūtų liūdna, bet gerbiamas filosofas teisus ...
(-_-), 2022-01-22 12:04

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.