Remigijus Žemaitaitis

Remigijus Žemaitaitis: "Panašu, vienoje vietoje tiek kvailių, kaip Europos Komisijoje nerasime!"

(2)

„Teta propaganda" Europai paskelbė, kad pagal patikslintas Europos Sąjungos taisykles į bendrijos teritoriją negalima atvažiuoti nuosavais automobiliais, jeigu jie registruoti Rusijoje, ir negalima įvežti tam tikrų asmeninių daiktų, įskaitant kompiuterius, telefonus, net skutimosi priemones. Sakoma, jog dabar atiminės rusų automobilius.

Panašu, vienoje vietoje tiek kvailių, kaip Europos Komisijoje nerasime! Liaudyje egzistuoja posakis: „jei esi kvailas, tai kvailas per visą pilvą".Tik noriu priminti, kad tokio sprendimo PUTINAS ir Kremliaus valdžia nuo karo pradžios prašė.

Pirma. Tas prašymas paremtas siekiu kontroliuoti savo Tautą, noro žinoti, ką jie daro, ką perka ir kaip dažnai vyksta svetur.

Antra. Rusijos įsipareigojimai verslo draugams iš Azijos, kad produkcija būtų perkama iš jų, o ne iš ES, taip siekiant žlugdyti ES ekonomiką.

Trečia. Siekti skatinti vietinį turizmą arba turizmą tik į jiems draugiškas šalis, tokias kaip Indonezija, Egiptas, Turkija ir pan. Kam kelti turizmą ES, jei gali padėti savo šutvei?

Ketvirta. Apriboti jaunų žmonių pabėgimą į ES šalis!

Penkta. Pats svarbiausias punktas - tie kvailiai nesupranta, kad analogiškas sankcijas galės pritaikyti Rusija, o paskui ją ir Baltarusija, tai yra, tranzitiniai automobiliai, sunkiasvorės transporto mašinos, kurios galės būti irgi konfiskuojamos.

Draudžiama įvežti:

1. Kompiuterius. Tik priminsiu kvailiams, kad per 35 proc. pagaminamų kompiuterių pasaulyje ir jų sudėtinių dalių gamina kinai;

2. Skutimosi peiliukų. Nėra galimybės pateikti oficialios statistikos, bet vertinant įmonių pajėgumus, importus ir eksportus, pardavimus, net iki 40 proc. peilių gamina Kinija ir kitos Azijos šalys.

3. Telefonus. Net 23-27 proc. pasaulyje pagaminamų telefonų atitenka Azijos įmonėms, kurios laimingai toliau su Rusija prekiauja.

Tad sėkmės ES klubo kvailiams ir „tetom propagandom" iš Lietuvos visuomenės informavimo priemonių, nes Kinijos ir Rusijos ekonominiai ryšiai vien 2023 metų I pusmetį viršijo 155 mlrd. $!!!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder