Rimantas Jonas DAGYS: Desperacija genderistinėje stovykloje (1)

„Nuo ko reikia šeimas ginti?", „kažkas kiršina", „visuomenė naivi", „dirbate Putinui" ir t.t. - tokie „argumentai", pasitelkiant masinius reportažus apie LGBT rojų, dominuoja po Didžiojo šeimų maršo. Maršas šokiravo genderistinę politinę daugumą, o tai dar labiau išryškėjo po nepavykusio balsavimo dėl partnerystės įstatymo Seime.

Valdantieji tikėjosi kitokio scenarijaus, nesitikėjo tokio žmonių oraus ir gausaus protesto. Tikėjosi sumaišties ir žemos elgesio kultūros, kurią galima būtų pavaizduoti kaip blogį.

Matyt todėl Vilniaus liberalai su konservatoriais , davę leidimą mitingui, kai karantino suvaržymai buvo didesni, išsigando jį duoti, kai suvaržymai dabar ženkliai sumažinti.

Draudimo motyvacija yra akivaizdžiai politinė ir galimai antidemokratinė, kas yra būdinga komunistinių pažiūrų žmonėms.

Akivaizdu, kad argumentų nebeliko, prasideda spaudimo, diskreditavimo ir masinio „smegenų plovimo" taktika.

Mūsų visuomenė iš tikro jau tampa vis mažiau naivi, nes mano, kad norint apginti savo šeimas, kištis reikia ir dabar. Ji nėra naivi, nes mato, kad Putinui palankiausius darbus dažniausiai nuveikė žmones, kitus kaltinantys prorusiškumu.

Ji moka skaityti ne tik „lietuviškos" propagandos straipsnius, ypač sklindančius iš „nacionalinio" transliuotojo.

Jie ir seka kas vyksta kitur, ir pastebi, kad yra reali grėsmė už pavartotą brangų žodį „motina" galėsime būti nubausti - juk yra valstybių, kurių dokumentuose tėčio ir mamos sąvokos neliko, - mato komunistuojančių aktyvistų brukamus įstatymus ES valstybėse.

Tik visiškai tikras naivuolis galėjo nepastebėti, kad mūsų ES parlamentarai, susireikšminę iki „tautos moralinių autoritetų" lygio, paaukojo Lietuvą LGBTQ ideologijos laisvei.

Mato, kad ir be ruso pagalbos griaunant šeimas, Lietuvoje mirė virš 200 000 daugiau žmonių negu gimė, o dar emigracijon išvyko apie 800 000 tūkstančio žmonių, žymia dalimi dėl nepagarbaus požiūrio į dirbantį žmogų.

Šitą žmones mato, jie nėra naivūs, nors mūsų dominuojantys propagandistai to norėtų nepastebėti.

Savo konservatyvias vertybes pamiršusieji naudoja tai savo pasimetusiems rėmėjams aiškinti, kad vis tiek „nieko nepakeisi" „pasaulis į ten eina".

Pasaulis į ten neina, nes visos pasaulio demografijos raidos prognozės skelbia, kad pasaulyje santykinai netikinčiųjų skaičius mažėja ir mažės. Nes krikščionių ir musulmonų gimstamumas yra didesnis, o netikintys tiesiog išmiršta.

Demografiškai santykinai mažėjančios Europos Sąjungos lyderiai, paveikti marksistinių idėjų, to matyti nenori, todėl jos ES perspektyva yra miglota.

Deja, kaskart labiau ryškėja Europos Sąjungos lyderių vis didėjantis idėjinis bejėgiškumas.

Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą - lyderystės gali ir turi imtis NENAIVŪS žmones. O tai dabar kaip tik vyksta Lietuvoje. Tai, beje, vyksta ir Europos Sąjungos šalyse, tik mūsų politologams niekas neužsakė to pamatyti.

Dabar jie naudoja ir naudosis sena, išmėginta metodika. Jos esmė paprasta.

Jeigu iš tolo filmuosime margą karvę, pamatysime, kad joje dominuoja balta spalva. Tačiau, jeigu kamerą prikišime prie tamsios dėmės - karvė atrodys juoda, o jeigu dar ir prie uodegos, tai ir su kvapu...

Taigi, jų taktika yra ir bus mulkinti žmones, rodant atskirus prastus atvejus, jog žmones manytų, kad visi ten blogi.

Jeigu Lietuvoje turime apie vieną procentą asocialių šeimų, reiškia visos „tradicinės šeimos" blogos, joms negalima patikėti auklėti vaikų.

Taigi nebijokime, mes žinome ką reikia daryti ir pasieksime savo tikslų

Geras, teisingas straipsnis! Kaip aš suprantu, jo esmė yra tame, kad šiandien Lietuvoje bandoma sumenkinti bet kokią nuomonę skirtingą nuo tų, kas save apriori paskelbė teisingiausiais ir protingiausiais viskame. Geriausiu argumentu laikomas kaltinimas „darbu Putinui", nesigilinant į esmę... Tokie beatodairiški kaltinimai lygioje vietoje yra, be abejonės, D.Grybauskaitės palikimas Lietuvos žmonėms. 10 metų prakaraliavusi, šita nepadoriausia iš nepadoriausių rado didžiulį supratimą ir simpatiją Lietuvos žmonių tarpe... Įvykiai rodo kad vis dar gyvename jos paunksmėj. Apgailėtina, bet tikėkimės kad nelabai dar ilgam...
Julius, 2021-06-06 23:45
Sidebar placeholder