Saldainis tarp kojų ir viena rievė smegenyse (6)

Šis vienaragis ir daugialytė lėlė netrukus turėtų pasirodyti ir Lietuvos Švietimo sistemoje, pradinukų vadovėliuose.

Tai "lytinis švietimas", įsiveržęs į Vakarų mokyklas (Kanada, Belgija ir kt.,) ir jau ardantis vaikystę.

Archyvų nuotr.

Mūsų Seime atidarius Pandoros skrynią, priėmus PARTNERYSTĖS ĮSTATYMĄ, technologinių bolševikų planai pradės važiuoti per mus kaip buldozeris.

Žmogų nuo mažumės prievartaujanti ideologija su banteliu-saldainiu tarpukojyje, ims doroti augantį žmogų kaip jokia kita ideologija nesugebėjo.

"Lenino anūkai" ir "Hitlerjugendas" dar palikdavo asmenybei šansą išsigelbėti. Šeimos ir tautos atsilaikė. Todėl turi nelikti normalių šeimų ir natūralių tautų.

Štai du laiškai, vakar įkritę į mano paštą.

PIRMAS LAIŠKAS

Gera pažįstama vilnietė, dešimtmečius nugyvenusi Skandinavijoje, vakar parašė:

"Man liūdna dėl to, kad aš, tiek gyvenimo mačiusi, suprantu greito maisto jaunimą… ir jau springstu nuo jų sukeltų dulkių, jaučiuosi pastatyta prie griovio. Jaunimėlis nė neįsivaizduoja, koks zombių gyvenimas jų laukia".

ANTRAS LAIŠKAS

Sąjūdžio veikloje dalyvavęs pusbrolis, dabar gyvenantis Paryžiuje ir matęs Prancūzijos genderizmo 22 metų istoriją, parašė: "

Ši utopija vadinama "integraliniu gyvybės manipuliavimu", ir ji pavojingesne už bolševizmą.

Ji vaikui saldžiai ir agresyviai diegia tapatybės abejones, sukurią chaosą jo bręstančioje sieloje, o vietoj šeimos ir kultūros išmeta jį į "amžinų našlaičių" civilizaciją. Toks individas bus be šeimos tradicijų ir naikins visa, kas natūralu."

Nuo savęs dar priduriu: šiuo metu Vakaruose kuriama manipuliavimo žmogumi civilizacija, o iš tikrųjų vyksta

VAKARŲ PASAULIO SUSINAIKINIMAS.

Truks, matyt, dvi kartas.

Dar galintis pasakyti tiesą, pagarbiai, A.J.

Archyvų nuotr.

o jis yra protingas .kam nepatinka siūlyčiau padiskutuoti su juo iš arčiau. gal tada pasikeistų nuomonė
Marija, 2021-05-31 12:49
ir ko jis cia parsibruko is to Kaliningrado,kas jam ten netiko?
nesuprantu, 2021-05-31 12:40
Yra žinomi apie 10 gyvūnų, kurie priskiriami prie amžinų organizmų. Tai yra gamtos sukurtas mechanizmas. Kyla klausimas, kodėl nieko netiria, kaip žmogaus organizmą padaryti atsinaujančiu. Apie senėjimo mechanizmą viską gerai ištyrė, net pasirodė straipsniai, kad žmogus gali gyventi amžinai. Tačiau greitai juos užčiaupė. O kaip tie žinomi amžini organizmai? Pasirodo jie gali pastoviai atnaujinti savo ląstelių DNR, kurios nežūsta su laiku, kaip pas mus, o pastoviai atsinaujina. Mūsų ląstelių DNR grandinėlė pastoviai trumpėja, o tų gyvūnų nesikeičia. Jeigu mokslui aiškus mechanizmas ir jeigu jau moka klonuoti, modifikuoti ar apvaisinti dirbtinai, tai kodėl nieko nedaro prieš ląstelių susinaikinimą? Ar yra bijoma problemos katastrofiško gyventojų skaičiaus šuolio, maisto ir kitų resursų trūkumo? Juk judama atvirkščia kryptimi - žmonės tampa nereikalingi. Ir sutapk taip - toks naudingas koronos virusas staiga atsirado! Visi faktai rodo, kad bandoma sukurti biologinį ginklą, nes atominis yra pavojingas. Viską sugriovęs, laimėtojas neturės jokios naudos, dar ir pats gali gauti atgal. Renkami žmonių DNR pavyzdžiai įvairiuose regionuose ir siekiama išsiaiškinti, kodėl atskiruose regionuose ar kitų rasių žmonės neserga pavyzdžiui, kraujo vėžiu ar įvairiomis infekcijomis. Tokiu būdu galima atrasti metodą, kaip masiškai atsikratyti žmonių pagal tautybę, rasę, amžių, profesiją, lytį ir panašiai. Agresyvus genderizmo diegimas yra metodas griauti šeimas ir taip mažinti žmonių populiaciją. Niekas ir neslepia, kad siekiama sunaikinti milijardus žmonių, kad liktų tik "auksinis milijardas".
Kas gali paneigti, 2021-05-30 16:36
Sidebar placeholder