Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
o jis yra protingas .kam nepatinka siūlyčiau padiskutuoti su juo iš arčiau. gal tada pasikeistų nuomonė
Marija, 2021-05-31 12:49
ir ko jis cia parsibruko is to Kaliningrado,kas jam ten netiko?
nesuprantu, 2021-05-31 12:40
Yra žinomi apie 10 gyvūnų, kurie priskiriami prie amžinų organizmų. Tai yra gamtos sukurtas mechanizmas. Kyla klausimas, kodėl nieko netiria, kaip žmogaus organizmą padaryti atsinaujančiu. Apie senėjimo mechanizmą viską gerai ištyrė, net pasirodė straipsniai, kad žmogus gali gyventi amžinai. Tačiau greitai juos užčiaupė. O kaip tie žinomi amžini organizmai? Pasirodo jie gali pastoviai atnaujinti savo ląstelių DNR, kurios nežūsta su laiku, kaip pas mus, o pastoviai atsinaujina. Mūsų ląstelių DNR grandinėlė pastoviai trumpėja, o tų gyvūnų nesikeičia. Jeigu mokslui aiškus mechanizmas ir jeigu jau moka klonuoti, modifikuoti ar apvaisinti dirbtinai, tai kodėl nieko nedaro prieš ląstelių susinaikinimą? Ar yra bijoma problemos katastrofiško gyventojų skaičiaus šuolio, maisto ir kitų resursų trūkumo? Juk judama atvirkščia kryptimi - žmonės tampa nereikalingi. Ir sutapk taip - toks naudingas koronos virusas staiga atsirado! Visi faktai rodo, kad bandoma sukurti biologinį ginklą, nes atominis yra pavojingas. Viską sugriovęs, laimėtojas neturės jokios naudos, dar ir pats gali gauti atgal. Renkami žmonių DNR pavyzdžiai įvairiuose regionuose ir siekiama išsiaiškinti, kodėl atskiruose regionuose ar kitų rasių žmonės neserga pavyzdžiui, kraujo vėžiu ar įvairiomis infekcijomis. Tokiu būdu galima atrasti metodą, kaip masiškai atsikratyti žmonių pagal tautybę, rasę, amžių, profesiją, lytį ir panašiai. Agresyvus genderizmo diegimas yra metodas griauti šeimas ir taip mažinti žmonių populiaciją. Niekas ir neslepia, kad siekiama sunaikinti milijardus žmonių, kad liktų tik "auksinis milijardas".
Kas gali paneigti, 2021-05-30 16:36
Jau per vėlu. Juos remia globalistai, pinigai jų pusėje. Išanginiai jau laimėjo. Šeimas pavadino tradicinėmis, sukūrė 72 lytis, kurių neseniai buvo 28, po to 56. Vadinas inuolat daugės ir bus jau tūkstančiais. Ir mes jau pasidavėme. Nėra jokių tradicinių šeimų - yra tik šeima (vyras moteris ir vaikai) ir sąrangos, sanglaudos, praidai, gaujos,samplaikos, sąjungos šutvės ir panašiai. Yra tik dvi lytys ir kitaip gamtoje nebūna. Ir yra lytinės savivokos sutrikimas, kuriuos reikia gydyti, padėti, užjausti. Šaipytis ir tyčiotis iš tokių dalykų negalima.
Linas, 2021-05-30 09:23
Jiems buvo duotas rojus, bet jie užsinorėjo laisvės...
F. Dostojevskis, "Broliai karamazovai", 2021-05-29 23:27
Vyksta žmoniu naikinimas
Pritariu, 2021-05-29 20:34

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.