Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Aš gyvenau TADA.Nebuvo didelių turtų,bet jų ir nelabai man ir reikėjo.Nebuvo daug mašinų,todėl daug vaikščiojom.Nebuvo maisto papildų,todėl mažiau išleisdavom vaistinėse.Nebuvo silikono,todėl papai buvo tikri.Nebuvo kompų,todėl mamos nedasišaukdavo vaikų namo iš lauko...Dabar į lauką vaiko neišvarysi nuo kompo.Visais laikais buvo,yra ir bus ŽMOGUS.Tada buvom prie bokšto.Dabar yra kaip dabar.Darbščiam žmogui visais laikais gerai,o netikusiam visada -blogai.Aš papraščiausiai buvau laiminga.TADA IR DABAR.PRAEITIS NE KOJINĖS.NEIŠSKALBSI,NEPERMEGSI... .O UOSTYTI NEBŪTINA.
Svečias, 2021-04-15 23:14
Istorija.Jos neperrašysi.Ji buvo.Ir faktas.Man jau 62...Keista.Ir pragyvenau gražiai.SOVIETMEČIU.Nebuvo bomžų,moterys auksiniais žiedais nebijojo puoštis.Net gatvėje.Nebuvo tos liaupsinamos prabangos,bet buvo tvarkingų,pasitempusių ,darbščių ir išradingų žmonių.Iš nieko padarydavo viską.Taigi.Gimę SSSR.Negi mes kalti,kad buvome bumeriais?? Po karo didžiausia karta.Didžiausias gimstamumas.Na,tai praeitis.Tai istorija.Kam drabstyti purvais vakar dieną.?Ji nuėjo. O ką turime šiandien??Vaikus ,sergančius depresija.Ten ,užsienyje.O mes laikome frontą čia,Lietuvoje.Ir vis dar tikime,kad rytoj bus geriau.Mūsų vaikai tokio tikėjimo neturi.ir dar tie apribojimai.
jola, 2021-04-14 19:12
Pedagogų tarybos posėdžiai vyko rusų kalba, nes mokykloj dirbo dvi ruskės, karininkų žmonos... 78 lietuviai ir dvi rusės... Ir nereikia čia liaupsinti sovietmečio.... Šlykštu..
Jooooo , 2021-04-14 15:44
Palaikau autorę. Galima prisiklsyti visokių nebūtų istorijų: kad mokykloje reikėjo kalbėti tik rusiškai, darbe stovėdavo kareiviai su automatais ir t.t. Gėda klausytis tokių nesąmonių.
Mne, 2021-04-14 09:36
O kokia vieta pasaulyje moterys a planas užėmė anksčiau? Iš kur toks nuvertinimas požiūris į moterį atsirado buvo suformuotas? Kai karaliai istekindavo savo dukras su sau lojaliais partneriais naidodavo jas kaip daiktus savo įtakos kūrimui. Karūna paveldėti galėdavo tik sūnus, o gimusi dukra buvo lygi nuliui.
Idomu, 2021-04-13 22:19
Buvo jaunystė, mes mokėmės, šokome, siautėme.Niekada nesijautėme nepilnaverčiais, tikrai nesidažėme blakstienų batų tepalu😂.Buvo tos kosmetikos, aišku ne kaip dabar, bet visame pasaulyje viskas keitėsi. Tuo laikmečiu buvome madingai apsirengusios, ir visai nenuskurusios.Nereikia menkinti mūsų, ir jaunoms kartoms formuoti nuomonės apie mūsų skurdžią vaikystę ir jaunystę.Taip nebuvo.
Beveik 60, 2021-04-13 17:25
Sutinku! Jeigu istorikai remsis oficiozine spauda - tai kaip ir dabar - nugrybaus į pievas. Žmonės buvo išauklėti tautiškai ir jautė pareigą tą išlaikyti. Niekas garsiai apie tai nešaukė, gudriai apeidavo kliūtis. Ir lietuvių kalba universitetuose, ir lietuvių kalbos katedros, ir ansambliai - buvo kažkoks stebuklas. O vaikai dar po stalu tupėdami išmokdavo užstalės dainų ir traukdavo "Viens du trys, graži Lietuva, kaip gėlelė žydi visada!"
Nerima, 2021-04-13 09:50
buvo gerai sovietiniais laikais pyd...ai profesionalai nesireklamavo ir nedrumste ramybes normaliems zmoniems....
Buvo gerai , 2021-04-12 23:36
Labai teisingas straipsnis. Kas tuo laikotarpiu negyveno, nežino teisybės
Jonė, 2021-04-12 17:42
Aš antrinu autoriui ....O tų superpatryjotų jau pradedu nesuprasti ...todėl niekinu ...
Kodėl bijome tiesos ? , 2021-04-12 17:36

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.