Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Atsakymas irgi nebus trumpas: gaila, didžioji dalis jo pateiktų "keistenybių" pavyzdžių nėra keistenybės - tai tik susitarimo dalykai. Štai, "plokščia Žemė". Jei pons turi sklypą - to žemės gabalo planas buvo sudarytas plokščiai Žemei, o ir visa Euklido geometrija sukurta vadovaujantis ta prielaida! "Apvalumai" juk perdėm menki, kad kas komplikuotų savo darbus tikslindamas sklypo plotą dėl tų apvalumų. Dvejetą gali gauti mokykloje suabejojęs ta tiesa! Tai kam tas ilgas - ilgas rašinys? Spėtina - dėl frazės "...Užsivelka baltą chalatą, pasiskelbia Institutu - ir „pranašas“ gatavas...". Taigi.
Pons tokį ilgą rašinį čia pateikė... , 2022-01-09 16:45
O as leidziu savo vaikams piesti ant sienu...
Raimis, 2022-01-09 11:05
Sgaišau ir taip žmogiško trumpo gyvenimo dalį. Kaip sakoma, jei gali nerašyt (nedainuot, netapyt ir t.t., tai ir nedaryk to)
Audrius, 2022-01-09 08:36
"...jei niežti kairį delną – gausite pinigų, o jei dešinį – laukia malonus susitikimas." O jei niežti nugarą, laikas eiti maudytis. Reikia visas mažumas pasiūsti į dušą?
Grybautojas, 2022-01-08 22:04

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.