Ugnius Radvila: Ledai pajudėjo

Lapkričio pabaigoje susirūpinęs rašiau, kad šventiniu laikotarpiu mieste nebus renginių ir jokių pramogų, nes jų neradau šią informaciją skleisti turinčiam interneto puslapyje. Ir „ledai pajudėjo“ - taip būtų galima apibūdinti Klaipėdos turizmo informacinio centro (KTIC) naują veidą.

Mano rašymų rezultatai – naujas KTIC tinklapis. Džiugu, kad buvo sureaguota. O Klaipėdos tempais, tai ir itin greitai.

Kadangi kažkas naujo, tai smalsiai toliau tyrinėjau skelbiamas KTIC naujoves.

Reklamuojam ir pristatom, bet kalbos atsisakom

Naujame www.klaipedatravel.lt puslapyje daugiau informacijos, patobulintas pateikimas, tačiau kyla klausimas dėl rusų ir vokiečių kalbos versijų atsisakymo.

Dėl rusų kalbos versijos atsisakymo galiu daryti prielaidą, kad sumažėjo svečių, kalbančių šia kalba. Bet kodėl atsisakyta vokiečių kalbos - suprasti sunku.

Ypač kai Vokietija yra „strateginė rinka“, kurią stengiamės pritraukti. Jos pritraukimui skiriamas didelis dėmesys, įdirbis, finansavimas. Norime Klaipėdą reklamuoti ir pristatyti Vokietijos rinkai, bet kalbos atsisakome? Keistoka.....

tic

Kiek patikima viešinama informacija?

Bet, deja, mano nuotykiai nepasibaigė čia. Atnaujintame tinklapyje peržiūriu nuorodą „Kur pavalgyti?“. Ir ....puiku. Randu ilgą sąrašą maitinimo įstaigų nuo kavinių, barų iki gerų restoranų. Pasirenku vieną iš jų – „Piccolini“. O štai ir staigmena – ši įstaiga jau keli metai neegzistuoja!

Ar informacija buvo tikrinta prieš publikavimą, ar KTIC pasitelkė kažkokią magiją, kad šią vietą įtrauktų į sąrašą? Šiaip ar taip, po tokių staigmenų kyla klausimas – kiek patikima yra visa kita informacija?

Sunku įsivaizduoti gerą įstaigos darbo rezultatų vertinimą, kai pateikiama klaidinanti informacija.

tic

Vadovas dirba net per Kalėdas

Atsikvėpęs toliau tyrinėju naująjį tinklapį. Skaitau apie įstaigą, „užsuku“ į vadovo darbo kalendorių. Praeitą kartą jis buvo tuščias, o dabar net per Kalėdas dirba.

Darbotvarkė KTIC vadovo, bet darbai surašyti vicemerės..??? Pavyzdžiui, pažymėta, kad gruodžio 25 d. miesto vicemerė tariasi su Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais.

Tokį darbštumą gali suprasti kaip nori, bet aš skatinu visa tai priimti kaip pavyzdį ir per šventes pasidarbuoti nuveikiant gerų darbų miestui.

Neišvengiau žvilgsnio ir į skelbiamus KTIC darbuotojų atlyginimus. Gaila, bet Klaipėdos turizmo informacinio centro vadovo atlyginimas nenurodytas.

Matyt, vadovas nedavė leidimo skelbti šią informaciją. Manau miestiečiams būtų tikrai smalsu. Juolab, kad ši įstaiga išlaikoma iš klaipėdiečių pinigų.

tic

Tikslas- planuojami renginiai bent pusmečiui į priekį

Galiausiai, turbūt galime sakyti, kad „ledai pajudėjo“, bet mano tikslas, kad renginiai būtų ne tik skelbiami mėnesiui ar dviem į priekį, bet ir planuojami bent pusmečiui ar metams į priekį.

Kad į Klaipėdą atvykę svečiai ne atsitiktiniais renginiais paįvairintų savo išvykas, bet tikslingai rinktųsi ir atvyktų į iš anksto suplanuotus renginius.

Labai liūdna atsidarius tolesnių mėnesių renginių kalendorių matyti jį tuščią. Vienas iš atvykstamojo turizmo variklių yra renginių gausa, jų išankstinis planavimas bei viešinimas.

Geras pavyzdys būtų, jei kasmetinės „Jūros šventės“ metu būtų skelbiama šios šventės kitų metų data.

Tai subjektyvi nuomonė, kuri nebūtinai sutampa su redakcijos pozicija. Už šioje rubrikoje publikuojamas medžiagas atsako autoriai

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder