V. Sinica: "Mus tikrai valdo bepročiai, kuriems demokratija ir panašūs dalykai absoliučiai nedomina"

Kaip gal matėt, o ir pats dalinausi, Vyriausybė planuoja neturintiems galimybių paso (t.y. nepasiskiepijusiems arba nesitestuojantiems kas dvi dienas mokamai) nemokėti ligos išmokų, nefinansuoti sveikatos paslaugų, uždrausti naudotis remonto, grožio ir kitų sričių paslaugomis, didesnėmis parduotuvėmis, taip pat viešuoju transportu (miesto ir tarpmiestiniu) ir daug kitų dalykų.

Ministrų kabinetas per pasitarimą protokoliniu sprendimu siūlymams pritarė iš esmės, o priimti nutarimą planuojama artimiausiu metu.

Premjerė Ingrida Šimonytė sakė, kad kitas Vyriausybės posėdis „tikėtina, bus pirmadienį“.

PRIDEDU NUO SAVĘS

Mus tikrai valdo bepročiai, kuriems demokratija, visų žmonių lygybė, žmogiškumas apskritai ir panašūs dalykai absoliučiai nedomina.

Panašu, jie jų net nesupranta. Nors būtent jie apie šituos dalykus kalba nuolat, kalba tuščiom akim ir šabloninėm frazėm.

Siūlymai visiškai akivaizdžiai yra skirti ne visuomenės saugumui užtikrinti, o banaliai žvėriškais suvaržymais priversti skiepytis to nenorinčius ar bijančius.

Kas leidžia taip teigti?

Esant daug mažesnei epidemiologinei situacijai nei buvo pernai, įvedami daug griežtesni ribojimai nepasiskiepijusiems. Dalis ribojimų seniai pasitvirtinę kaip neefektyvūs ir nereikalingi.

Bet visa tai ne žmonių saugumui. Visa tai sąmoningai tam, kad nesiskiepiję pasijaustų taip blogai (praktiškai gyvenimo sąlygomis ir psichologiškai kaip nebe žmonės), kad tiesiog nueitų ir pasiskiepytų, nežiūrint jokių įsitikinimų ar abejonių.

Abejonių, kurios, kaip pabrėžė Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas lrytas.lt, pagrįstos - besiskiepijantys juk rizikuoja savo apsisprendimu, todėl jokių kompensacijų po komplikacijų būti negali.

Apibendrinant, tai neturi nieko bendra su sveikatos apsauga ir pandemijos valdymu.

Tai yra tiesiog patologinis piktnaudžiavimas galiomis ir valdžia.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder