Rishis Sunakas

Verslininkė Jolanta Blažytė: Šlubos antys ir atsisveikinimo vakarienė

(28)

„Šešios šlubos antys ir Italijos premjerė Dž. Meloni“, - taip leidinys Politico pavadino šiuo metu vykstantį G7 susitikimą. Kas tos šlubos antys?

Tai Prancūzijos prezidentas E. Macronas ir D. Britanijos premjeras R. Sunak.

Šie politikai vykdo priešlaikines rinkimines kompanijas ir iš paskutiniųjų stengiasi atgauti prarastas pozicijas.

Tai Vokietijos kancleris O. Šolcas, kuris praėjusį savaitgalį rinkimuose į EP patyrė pažeminimą iš ultradešiniųjų nacionalistų ir greičiausiai neteks posto.

Tai Kanados premjeras Dž. Trudeau, kuris po devynerių metų buvimo valdžioje prakalbo apie norą palikti tas „išprotėjusias“ pareigas.

Tai Japonijos premjeras F. Kisido, šiuo metu demonstruojantis pačius žemiausius savo reitingus.

Tai JAV Prezidentas J. Bidenas, kuris po jo sūnui paskelbto nuosprendžio susidūrė su grėsme pralošti prezidento rinkimus. (P.S. leidinys Politico labai pasikuklino, teigdamas, kad J. Bidenui trukdo tik nuosprendis sūnui, o ne visi kiti jo „prezidentiniai“ cirkai).

Ir tik Italijos premjerė Dž. Meloni skina pergales.

„G7 susitikimas šiuo metu labiau primena ne Vakarų galybės demonstravimą, bet atsisveikinimo vakarienę“, - reziumuoja Politico.

Taigi visos tos šešios antys, kurias Politico vadina šlubomis ir kurios buvo Vakarų pasaulį apėmusios leftistinės ideologijos atraminiais taškais, krypuoja į tvarto užribį.

Europos žmonės vis drąsiau renkasi tradicinių šeimos vertybių puoselėtojus ir taikos šalininkus, kuriuos mūsų žiniasklaida vadina „ekstremistais“.

Deja, Lietuvoje kol kas viskas atvirkščiai – rinkimų į EP rezultatai parodė, kad Lietuvos rinkėjas vis dar labai myli tuos, kurių jau nebemyli nei Vakarų Europa, nei JAV. Bet viską suprantu – valandų valandas neišlendant iš TV dėžės ir gyvenant FB rėmelių aptvertame pasaulyje, galima ir ne tiek „nupušti“.

https://www.politico.eu/.../g7-giorgia-meloni-2024-rome.../

Ekrano nuotr.

Pirmą kartą šis įrašas paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder