Jolanta Blažytė

Verslininkė Jolanta Blažytė svarsto kaip mandagiai iš savo FB erdvės išprašyti sofos ekspertus

(47)

„Susidūriau su dilema: kaip mandagiai iš savo FB erdvės išprašyti tuos sofos ekspertus, kurie kartas nuo karto vis užsuka į mano profilį tam, kad man priminti: „tu nieko nesupranti ir nežinai, o aš tai va žinau viską“? - savo asmeninėje feisbuko paskyroje svarsto verslininkė Jolanta Blažytė.

KAIP IŠPRAŠYTI?

Nors tas jų žinojimas dažniausiai prasideda ir baigiasi tuo, kad „taip sakė per televizorių“.

Ech, su nostalgija atsimenu tuos senus gerus laikus, kai turėjome vieną labai gerą būdą iš namų išprašyti nusibodusius ir įkyrius svečius.

Tada, atsimenu, kabindavome ant sienos baltą paklodę ir pradėdavome rodyti skaidres iš kelionės po Turkiją, kur keliavome su vaikais, uošviene ir uošvio pussesere.

Svečiai užsibuvėliai tuomet šokdavo kaip įgelti ir suskubdavo namo: vieni prisimindavo, kad reikia migdyti namie paliktus vaikus, kiti – kad išjungti pamirštą lygintuvą, treti – kad apvirti „išdorotus“ baravykus.

Dabar galvoju: kažin, ar tie sofos ekspertai išsibėgiotų iš mano FB profilio, jeigu jame kasdieną ir įkyriai publikuočiau savo nuotraukas iš kelionės po Turkiją?

Arba, pavyzdžiui, savo kaimynės Zozės kasdieninį lovos pusryčių meniu?

P.S. Įdomu yra tai, kad jau keletą mėnesių esu aktyvi savo Tel-gram kanale, bet iki šiol ten nesutikau nė vieno sofos eksperto. Ir komentaruose – vien tik adekvatūs žmonės. Chmmm, netikėta.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder