Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“

Valio!!! Mes juos nugalėjome. „Respublika" įveikė Tylą...  Kaip senas ir ne kartą Tėvynės priešų apšaudytas kareivis puikiai žinau, kad sunkiausia yra pramušti ne tiek ekonominę ar politinę, kiek - informacinę blokadą. „Respublikos" leidinių grupė tai patiria jau 20 metų. Negalėdami mūsų įveikti nei šūviais, nei sprogdinimais, nei revizijomis, nei globalistų bei Sorošo nupirkta bei užgrobta žiniasklaida, svetimšalių marionetės ir suverenios Lietuvos priešininkai pasirinko tylą ir ignoravimą.

Todėl tik dabar savo smalsiems skaitytojams galiu atsakyti, kodėl gana ilgą laiką man buvo leidžiama daugiau nei kitiems: ne man buvo leidžiama, o mano priešininkams nebuvo leidžiama mano vardo minėti.

O kaip tu, žmogau, užsipulsi tą nenuoramą „Respubliką", jeigu tu negali nei jos pavadinimo, nei redaktoriaus pavardės įvardinti. Kas beišsišokdavo (Anušauskas su Juknevičiene dėl KGB sąrašų, Tapinas - dėl LGBT narių, TV3 - dėl mano atsakomybės už „pederastų" valdžioje įvardinimą), kaip mat būdavo „iš aukščiau" nutildomi.

Matyt, nujautė, kad jų propagandonai (Tapinas, Malinauskas, Ramanauskas Greitai, Makaraitytės, Miliūtės ir kt. menkystos) yra pernelyg silpni, gebantys diskutuoti tik patys su savimi ir „įvarčius į vienus vartus mušti."

O man geriausiai sekasi „pendelius" mušti! (Šį kartą nesikuklinsiu.) Savu laiku išspardžiau ekskomunistus, „Vilniaus brigadą", VSD širšių lizdą, Sorošo gaują...

Tad šie sterilūs ir pinigus mėgstantys piemenukai man tarsi zyziančios musės, kurias vienas malonumas su „Respublikos" laikraščiu priploti.

Paskutiniai straipsniai ir video reportažai (tame tarpe ir apie rengiamą Šeimos maršą, kuriuo mėginsim sutelkti galbūt likusius Lietuvos patriotus) taip plačiai pasklido po Lietuvą bei pasaulį ir yra prieštaringai komentuojami, kad geresnės nemokamos reklamos sunku įsivaizduoti. Juk kuo daugiau durnių save demaskuoja, tuo normaliems žmonėms bus lengviau atsirinkti.

Smagiausia, kad išgirtieji LGBT propagandistai užkibo ant mano ir Artūro jauko: musgaudžio, specialiai musėms, kurios maišo, iškabinto. Deja, teko mums pasiaukoti, nors aukoti mums nebuvo ką: dviese, be visų kitų, sutarėme, kad ant scenos nesiveršime ir jokių kalbų nesakysime.

Dar visai nenusenome, suvokiame, kad per gyvenimą už satyrą ir pašaipų humorą priešų įsigijome daugiau nei reikia, todėl, net labai norėdami, negalėtume telkti Tautos, nes dėl savo odiozinių personalijų dalį savo gentainių atstumtume.

O juk šiandien kaip niekad svarbus kiekvienas lietuvis!

Tad būdami storaodžiai ir šunų apskalyti, per rėmėjų susitikimą su garbiais organizatoriais SĄMONINGAI pademonstravome Lietuvos iškrypėlių valdžiai ir jos rėmėjams, kokiais gali pavirsti įtūžę suvalkiečiai, aukštaičiai ir net lėtapėdžiai užsispyrę žemaičiai, jeigu bus įteisintas mūsų Valstybės žlugdymas, šeimų naikinimas ir vaikų niekinimas.

Nes mes, lietuviai, tikrai nesame veršių banda ir labai greitai galime tapti įsiutusiais buivolais. Nes žmonių kantrybė kabo ant plauko...

Nesitikėjau, kad sosorosiniai išgamos taip greitai puls mus, kaip musgaudžius.

Jau kitą dieną aplipome pistonų „karaliais", pardavinėjančiais sąžinę ir „tiesą" patreonams už pinigus, svetimšalių portalais ir šiaip gėjais mėgėjais bei profesionalais.

Puolė zyzti iš visų pakampių kaip įkyrios mėšlinos musės. (Labai taiklus ir prasmingas pastebėjimas! - autoriaus pasigyrimas.)

Ar įsivaizduojate, kas būtų, jeigu visos tos mėšlinos būtybės būtų ne mus, o paprastus „juodadarbius" tradicinių šeimų mitingo organizatorius atakavusios?! Ne visi, kol nesusiduria su niekšybėmis, suvokia, ką tai reiškia.

Kai kam ne tik nervai, bet ir širdis neatlaiko. Todėl net nebūdamas organizatoriumi, o tik paprastu rėmėju, privalėjau iškišti į priekį savo ryžą galvą (drauge su plikiu Orlausku).

Jeigu po šio rašinio Sorošo LGBT klapčiukai eilinį kartą pakeis savo orientaciją ir kaip įkyrios musės puls tikruosius Šeimų maršo organizatorius, manau, galutinai save demaskuos ir apsijuoks, kaip toje vaikiškoje dainelėje: „Musė maišė, musė maišė", kol per galvą gavo...

Belieka dar kartą savo oponentams padėkoti už nemokamą reklamą, o normaliems lietuviams priminti:

Gegužės 15 dieną Vilniaus Vingis laukia svečių iš visos Lietuvos.

Tikrai žinau, kad nesavanaudžiai organizatoriai padarys viską, kad Lietuva būtų laiminga ir bet kada galėtų save apginti.

Nepraleiskim progos pademonstruoti savo išpindėjusiai valdžiai, kad mes - ŽMONĖS, o ne kažkokia belytė ir nutautinta masė su neaiškiais ūkiais ir burbulais...

„Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
Sidebar placeholder