Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Lėktuvų maršrutai verčia susimastyti apie žemės konfigūraciją.
Drs, 2021-06-18 12:28
Melas irgi yra tikrovė, filosofe.
Nikulinas, 2021-06-11 09:12
Apskritažemi Jonai, nepatingėk, pasižiūrėk tokio Charles Chaplin 1940 m. filmą "The Great Dictator" ir pamatysi, kaip "Apskritažemis" Hitlerio parodija strategijas kuria ant gaublio (suprask - žemėlapio skaityti nemoka). Ir apie Staliną skleidė gandus, jog taip pat pasaulį "matė" gaublyje. Tad vieni šaiposi iš "Apskritažemių", kiti - iš "Plokščiažemių"... Spėčiau, ir vieniems, ir kitiems trūksta humoro jausmu vadinamos savybės. Taigi.
Prastas pavyzdys apie "Plokščios žemės teoriją"-2, 2021-06-10 11:57
Kam nepatinka plokščios žemės palyginimas , gali naudoti čemodano teoriją. Ten pasakyta ,ką įdėjai į čemodaną, tą ir turi. Nieko neįdėjai -nieko neturi. Jeigu tave tenkina kažkieno nupaišytas planas- tavo problema , ir jeigu būsi toks pat kaip iki šiolei buvai, naujai perpaišytas planas pasidarys dar plokštesnis.
Jonas Lietuvis , 2021-06-09 22:17
Mat pasižiūrėk, autoriau, savo žemės sklypo planą. Jis yra ant popieriaus nubraižytas. Lapas gi plokščias! Tai kaip čia dabar? Registrų centras mus klaidina, nes ten guli daugybė "plokščios žemės" planų?! Mat yra gana paprasta: mūsų kasdienybėje žemės "apvalumai" yra tokie maži, jog daug paprasčiau naudotis Euklido geometrija, sukurta plokščiai žemei matuoti...
Prastas pavyzdys apie "Plokščios žemės teoriją", 2021-06-09 21:57

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.