41 metų amžiaus Haičio dainininkas Mikabenas sukniubo scenoje ir mirė

Haičio dainininkas ir muzikantas Mikabenas mirė po savaitgalį Paryžiuje scenoje įvykusio medicininio incidento, teigiama pasirodymo vietos pareiškime. Jam buvo 41 metai, - skelbia CNN.
 

Mirė 41 metų amžiaus Haičio dainininkas Mikabenas

Mikabenas, kurio vardas Michael Benjamin, šeštadienį koncertavo su Haičio grupe "Carimi" "Accor" arenoje, kai jam pasidarė bloga, sakoma renginio vietos pareiškime socialiniame tinkle "Twitter".

"Praėjusį vakarą per "Carimi" koncertą vienas iš dainininkų, Michael Benjamin, Mikaben, - sekmadienį tviteryje rašė arena, - mirė alpęs scenoje ir nepaisydamas pagalbos tarnybų įsikišimo.

Visa "Accor" arenos komanda siaubingai išgyvena ir siunčia visą savo paramą jo šeimai ir artimiesiems šiuo skausmingu metu."

Jo žmona Vanessa Fanfan "Instagram" tinkle pasidalytuose palinkėjimuose rašė, kad "neteko savo antrosios pusės".

"Dangiškasis Tėve, žinau, kad tu neklysti ir neduodi mums to, ko negalime pakelti, bet... šis skausmas labai sunkus.

Padėk man, prašau, arba gailestingasis Viešpatie", - rašė Fanfan.

Benjaminą prisiminė ir dainininkas Wyclefas Jeanas, kuris prie socialiniame tinkle "Twitter" pasidalyto bendro abiejų menininkų vaizdo įrašo parašė: "Ilsėkis ramybėje, karaliau @mikaben Per anksti išėjo #haiti".

Hatiano dainininko Lionelio Benjamino sūnus Mikabenas sukūrė, prodiusavo ir kartu su Carimi atliko įvairius hitus, įskaitant "Baby I Missed You", kuri "Youtube" turi daugiau kaip 9 mln. peržiūrų.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder