Aktorius Matthew Perry atskleidė – bandydamas išsiblaivyti išleido apie 9 mln. dolerių

Matthew Perry atskleidė, kad per savo gyvenimą išleido beveik 10 mln. dolerių, kad atsikratytų priklausomybės nuo alkoholio ir narkotikų, skelbia Pagesix.
 

Kalbėdamasis su „New York Times“, „Draugų“ žvaigždė pasakojo, kad 18 mėnesių yra švarus nuo visų medžiagų, o tai reiškė, kad 2021 m. gegužę „Draugų“ susitikimo laidoje jis buvo naujai blaivus.

„Tikriausiai išleidau 9 mln. dolerių, bandydamas išsiblaivyti“, – apskaičiavo jis.

Nors M. Perry žino, kad jis turi išteklių, kurių dauguma narkomanų neturi, jis taip pat sakė, kad jie turi „anonimiškumo dovaną“, o tai reiškia, kad jie išvengė pažeminimo, kai atskleidžiamos tamsiausios akimirkos.

Filmo „Visi devyni jardai“ žvaigždė (53) išsamiai apibūdino savo ilgą istoriją, susijusią su piktnaudžiavimu narkotinėmis medžiagomis, prasidėjusią nuo 14 metų amžiaus ir virtusią visapusiška priklausomybe nuo opioidų, dėl kurių 2019 m. vos nemirė.

„Gydytojai pasakė mano šeimai, kad aš turiu 2 proc. galimybę gyventi“, – jis anksčiau sakė „People“.

„Man uždėjo daiktą, vadinamą ECMO aparatu, kuris padeda kvėpuoti bei širdžiai ir plaučiams. Ir tai vadinama Sveika, Marija. Niekas to neišgyvena.“

M. Perry dvi savaites buvo ištiktas komos ir metus turėjo nešioti kolostomijos maišelį, kurio idėja galiausiai paskatino jį visiškai išsiblaivyti.

„Mano terapeutas pasakė: „Kitą kartą, kai galvosite apie OxyContin vartojimą, tiesiog pagalvokite apie kolostomijos maišelį visą likusį gyvenimą“, – „People“ sakė M. Perry. – Ir atsidarė mažas langas, aš įlindau per jį ir aš nebenoriu OxyContin.

Jis pridūrė: „Dabar aš jaučiuosi geriau, nes viskas baigėsi. Tai yra ant popieriaus lapo. „Kodėl aš vis dar gyvas“, neabejotinai yra pagalbos žmonėms sritis.“

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder