Bidenas atvyko į Meksiką derybų dėl migrantų ir narkotikų kontrabandos

JAV prezidentas Joe Bidenas sekmadienį atvyko į Meksiką derybų dėl migracijos ir narkotikų kontrabandos, taip pat į Šiaurės Amerikos vadovų aukščiausiojo lygio susitikimą, prieš tai apsilankęs JAV ir Meksikos pasienio perėjoje.

Pirmadienį ir antradienį J. Bidenas atskirai susitiks su Meksikos prezidentu Andresu Manueliu Lopezu Obradoru ir Kanados ministru pirmininku Justinu Trudeau, taip pat visi kartu dalyvaus aukščiausiojo lygio susitikime, kuris kartais juokais pavadinamas „Three Amigos“ („Trys Draugai“).

Lopezas Obradoras pasitiko J. Bideną ant ištiesto raudono kilimo ir įsėdo į jo šarvuotą limuziną, kuriuo jis išvažiavo iš oro uosto.

Pakeliui į Meksiko miestą J. Bidenas kelioms valandoms sustojo pasienio mieste El Pase, Teksaso valstijoje, kuriam tenka didelė migracijos problemų našta.

Tai irgi buvo pirmoji jo kelionė į pietinę pasienio teritoriją nuo atėjimo į valdžią.

J. Bidenas susitiko su JAV pareigūnais Amerikos tilto perėjoje, stebėjo, kaip dirba naujausios sienos apsaugos technologijos ir muitinės tarnybinis šuo.

Vėliau jis išlipo iš automobilio ir apžiūrėjo aukštos tvoros, kuri driekiasi tarp El Paso ir Meksikos pusėje esančio miesto dvynio Chuareso, atkarpą.

„Jiems reikia daug išteklių. Mes jiems jų parūpinsime“, – sakė J. Bidenas žurnalistams po apsilankymo muitinės poste.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder