Boriso Johnsono žmona Carrie po įvykusio persileidimo vėl laukiasi vaiko (2)

Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Johnsono žmona Carrie šeštadienį sakė laukianti antrojo poros vaiko. Carrie Johnson apie savo nėštumą paskelbė „Instagram“ įraše, kuriame taip pat atskleidė, kad šių metų pradžioje patyrė persileidimą.

„Metų pradžioje patyriau persileidimą, dėl kurio man skaudėjo širdį“, - rašė ji. „Jaučiuosi nepaprastai palaiminta vėl būdama nėščia, bet taip pat jaučiausi kaip nervų maišas“.

Johnsonas sakė, kad tikisi Kalėdų proga pasveikinti savo „vaivorykštinį kūdikį“.

Vaivorykštinis kūdikis yra terminas, vartojamas apibūdinti vaiką, gimusį po persileidimo, negyvo gimimo ar kūdikio mirties.

33 metų aplinkosaugos kampanijos dalyvė ir buvusi Konservatorių partijos komunikacijos direktorė sakė norinti pasidalinti žinia apie savo persileidimą, kad padėtų kitiems.

„Vaisingumo problemos daugeliui žmonių gali būti tikrai sunkios, ypač kai tokiose platformose kaip „Instagram“gali atrodyti, kad viskas vyksta tik gerai“, - sakė ji.

„Man buvo tikrai malonu girdėti iš žmonių, kurie taip pat patyrė netektį, todėl tikiuosi, kad dalijimasis šia informacija gali padėti ir kitiems“.

Džonsonai susituokė šių metų gegužę privačioje katalikiškoje ceremonijoje Vestminsterio katedroje Londone.

Jų pirmasis vaikas Wilfredas gimė 2020 m.

Ministras pirmininkas su savo antrąja žmona Marina Wheeler susilaukė keturių vaikų ir bent vieną vaiką susilaukė ne santuokoje.

Kūdikis bus ketvirtas gimęs einant Didžiosios Britanijos ministro pirmininko pareigas šį šimtmetį.

Tony Blairo ir Davido Camerono žmonos taip pat susilaukė kūdikių, kol jų vyrai ėjo pareigas.

Raktažodžiai
Babaužis Borisas
BU BU, 2021-08-07 17:56
Kodėl jam niekas nepavovanoja šukų?Atrodo ,kaip kokia dygiakiaulė.
Batonas, 2021-08-04 12:01
Sidebar placeholder