Buvęs "Formulės-1" vadovas Bernie Ecclestone'as sako, kad "priimtų kulką" už Vladimirą Putiną ir vadina jį "aukščiausios klasės žmogumi

(2)

Buvęs "Formulės-1" vadovas Bernie Ecclestone'as pareiškė, kad "paleistų kulką" už Vladimirą Putiną, ir pavadino Rusijos prezidentą "aukščiausios klasės žmogumi".

Ketvirtadienį britų televizijos laidoje "Good Morning Britain" paklaustas, ar prezidentas V. Putinas tebėra jo draugas, 91-erių anglas atsakė: "Aš esu jo draugas: "Aš vis dar priimčiau už jį kulką. Geriau, kad ji nesužeistų, bet aš vis tiek priimčiau kulką."

Praėjus beveik penkiems mėnesiams po to, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, konfliktas tęsiasi

. JT duomenimis, žuvo tūkstančiai žmonių, milijonai buvo priversti palikti savo namus, ir nors Kijevas iš pradžių pasiekė nemažai pergalių, panašu, kad situacija keičiasi Kremliaus naudai, ypač rytuose.

"Tai, ką jis daro, yra tai, ką jis manė esant teisinga, - apie karą sakė B. Ecclestone'as.

"Deja, jis, kaip ir daugelis verslininkų, be abejo, kaip ir aš, kartkartėmis suklysta, o kai suklysti, turi padaryti viską, ką gali, kad iš to išsikapstytum."

B. Ecclestone'as, kuris 2017 m. po beveik keturių dešimtmečių vadovavimo buvo pakeistas iš "Formulės-1" generalinio direktoriaus pareigų, taip pat toliau kritikavo Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio elgesį su invazija.

"Kitas asmuo Ukrainoje... jo profesija, kaip suprantu, buvo komikas - ir, manau, atrodo, kad jis nori tęsti šią profesiją", - sakė jis.

"Manau, kad jei jis būtų  viską apgalvojęs, tikrai būtų pakankamai pasistengęs pasikalbėti su V. Putinu, kuris yra protingas žmogus, būtų jį išklausęs ir tikriausiai būtų galėjęs ką nors padaryti."

Paklaustas apie tai, kad Rusijos invazija į Ukrainą nusinešė tūkstančius nekaltų žmonių gyvybių, B. Ecclestone'as atsakė: Jis atsakė: "Tai nebuvo tyčinis veiksmas."

Paklaustas, ar Zelenskis galėjo padaryti daugiau, kad sustabdytų karą, B. Ecclestone'as atsakė: E. Eccleskio atsakė: "Be abejo."

CNN atsiųstame pareiškime "Formulė 1" teigė: "Bernie Ecclestone'o išsakyti komentarai yra jo asmeninės pažiūros ir labai prieštarauja šiuolaikinių mūsų sporto vertybių pozicijai".

Publikacijos paskelbimo metu FIA, automobilių sportą valdanti institucija, dar nebuvo atsakiusi į CNN prašymą pateikti komentarą.

Bernie Ecclestone'as sako, kad "priimtų kulką" už Vladimirą Putiną

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder