Dvylikametės mergaitės nužudymas Prancūzijoje paskatino naujas diskusijas dėl migracijos

Prancūzijos dešiniosios ir kraštutinės dešiniosios partijos reikalauja sugriežtinti migracijos įstatymus: taip teigė keli šimtai žmonių, kartu su publicistu ir buvusiu kandidatu į prezidentus Ericu Zemmouru ketvirtadienį žygiavusių Danfer-Rochereau aikštėje Paryžiuje.

Diskusijos dėl migracijos Prancūzijoje vėl įsiplieskė paaiškėjus, kad 24 metų mergina iš Alžyro, kuri nuo rugpjūčio mėn. nelegaliai buvo šalyje, įtariama nužudžiusi 12 metų mergaitę Lolą, kurios kūnas buvo rastas praėjusį penktadienį Paryžiaus šiaurėje.

Žiniasklaida ją vadina Dabia B.

"Mes visi esame bendrai atsakingi. Ši atsakomybė tenka šaliai.

Dabar siūlome sprendimus, kaip išspręsti problemą, susijusią su dokumentu, kuriame nurodoma palikti Prancūzijos teritoriją, priimti sprendimus dėl psichiatrijos, kuri mūsų šalyje buvo sunaikinta prieš daugelį metų.

"Mes užduodame visus šiuos klausimus", - sako Nacionalinės asamblėjos narys, respublikonų atstovas Aurélienas Pradier.

"Esu visiškai pasirengęs kalbėti apie imigracijos politiką, tačiau tai daryti po emociniu šios dramos skraiste yra rizikinga.

Juk tai gali turėti įtakos vertinimui tų, kurie turi priimti teisės aktus ir sprendimus", - sakė Nacionalinės asamblėjos Socialistų partijos narys Jerome'as Gedge'as.

Anksčiau Prancūzijos vyriausybė pripažino, kad ji galėjo veiksmingiau išsiųsti nelegalius migrantus iš šalies.

Tuo tarpu į namą, kuriame mirė Lola, žmonės ir toliau neša gėles, pliušinius žaislus ir liūdi kartu su jos artimaisiais.

Organizatorių nuotr.
 

Organizatorių nuotr.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder