Paklaustas apie galimą Rusijos sportininkų dalyvavimą Paryžiuje neutraliu statusu, E. Macronas pridūrė: „Tikiuosi, kad tai yra olimpinio pasaulio sąžinės sprendimas. Ne priimančioji valstybė turi nuspręsti, ką turėtų daryti Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK)“. Jis pridūrė sporto dienraščiui „L‘Equipe“: „Aš visiškai pasitikiu Thomu Bachu (TOK prezidentu)“. Rusijos ir Baltarusijos sportininkai nuo 2022 metų vasario, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, susidūrė su daugybės sporto šakų sankcijomis. Nepaisant teb

Emmanuelis Macronas pasmerkė „bjaurų išpuolį“ prieš Prancūzijoje gyvenančius kurdus

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas penktadienį pasmerkė šaudynes kurdų bendruomenės centre Paryžiuje, per kurias žuvo trys žmonės ir dar trys buvo sužeisti, ir pavadino jį „šlykščiu išpuoliu“.

„Prancūzijos kurdai tapo bjauraus išpuolio Paryžiaus širdyje taikiniu“, – parašė jis tviteryje. – Mūsų mintys – su žmonėmis, kurie kovoja už savo gyvybes, savo šeimas ir artimuosius. Ačiū saugumo pajėgoms už jų drąsą ir narsą“.

69 metų šaulys, į pensiją išėjęs traukinio mašinistas, penktadienį Paryžiuje apšaudė kurdų kultūros centrą ir kirpyklą.

Po kruvinų šaudynių suimtas vyras buvo žinomas teisėsaugos institucijoms, nes jau anksčiau yra užpuolęs migrantų stovyklą ir sužeidęs kelis žmones.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder