„Google“ Malaizijoje investuos 2 mlrd. JAV dolerių

„Google“ Malaizijoje, kur bus įkurtas pirmasis bendrovės duomenų centras bei formuojamas „debesijos regionas“, investuos 2 mlrd. JAV dolerių, ketvirtadienį pranešė vyriausybė.

„Investicijų, prekybos ir pramonės ministerija užsitikrino bendrovės „Google“ įsipareigojimą investuoti 9,4 mlrd. ringitų, kad būtų įsteigtas pirmasis „Google“ duomenų centras ir „Google“ debesijos regionas Malaizijoje“, – rašoma vyriausybės pranešime spaudai.

Jos teigimu, už šias lėšas Malaizijoje skirtinguose sektoriuose, įskaitant sveikatos priežiūra, švietimą ir finansus, bus sukurta 26 500 naujų darbo vietų

„Pirmasis bendrovės „Google“ duomenų centras ir debesijos regionas kol kas yra didžiausia mūsų planuojama investicija Malaizijoje, kurią „Google“ didžiuodamasi namais vadina jau 13 metų“, – kalbėjo bendrovės „Google“ ir jos patronuojančiosios įmonės „Alphabet“ investicijų direktorė Ruth Porat.

„Šias lėšas investuosime, bendradarbiaudami su Malaizijos vyriausybe, kad padėtume jai įgyvendinti jos debesijos politiką, įskaitant aukščiausio lygio kibernetinio saugumo standartus.“

Šis pranešimas apie bendrovės „Google“ investicijas pasirodė po to, kai JAV technologijų milžinė „Microsoft“ pažadėjo Malaizijoje į dirbtinio intelekto ir debesų kompiuteriją investuoti 2,2 mlrd. JAV dolerių.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder