Bjauriausias šuo

Išrinktas bjauriausias 2023 metų pasaulio šuo: kaip jis atrodo

Kasmetiniame konkurse "Bjauriausiu pasaulio šunimi" šiemet išrinktas plikas ir deformuotas kinų chrestomatinis šuo, linkęs iškišti liežuvį. Apie tai rašo portalas Today.com.

7 metų Skuteris vaikščiojo po Sonoma Marin mugės teritoriją Petalumoje, Kalifornijos valstijoje, ant priekinių letenų, o jo užpakalinės kojos kybo ore, kad išdidžiai priimtų apdovanojimą.

Jo šeimininkė Linda Celeste Elmquist sakė, kad šis apdovanojimas buvo "visiškai pelnytas", kai jis aplenkė septynis kitus negražius šunis.

Elmkvist priglaudė Skuterį šių metų pradžioje po to, kai organizacijos "Gelbėkime gyvūnus nuo eutanazijos" narė nebegalėjo juo pasirūpinti.

Pirmoji Scooterio šeimininkė, kuri rūpinosi šunimi didžiąją jo gyvenimo dalį, išgelbėjo deformuotą šunį nuo užmigdymo.

Skuterio veisėja netrukus po gimimo perdavė jį eutanazijai dėl deformuotų užpakalinių sąnarių ir visiškai atgal pasuktų letenų.

Tačiau negalia niekada netrukdė nerūpestingam šuniui.

Gudrus šuo nuo pat šuniuko amžiaus vaikšto ant priekinių letenų, bet kai ateina laikas pailsėti, atsisėda ant užpakalinių kojų kaip ant trikojo.

"Jis nė nenutuokia, kad kuo nors skiriasi nuo kitų šunų", - Skuterio biografijoje rašė Linda. "Supdamasis iš šono į šoną, jis įveikia kliūtis - akmenis, bortelius, laiptus - ir tada, paskutinį kartą kilstelėjęs užpakalį į dangų, laimi!"

Skuteris turi specialų vežimėlį, bet per apdovanojimų ceremoniją jis "atsisakė" važiuoti juo.

Konkursas "Bjauriausias pasaulio šuo", kuriame jau beveik 50 metų pagerbiamos unikalios keturkojų savybės, skirtas parodyti gyvūnų globos svarbą.

"Daugelis konkurse dalyvaujančių šunų buvo išgelbėti iš prieglaudų ir šuniukų gamyklų, kad rastų mylinčius namus norinčiųjų juos įsivaikinti rankose", - rašoma konkurso interneto svetainėje.

"Prisijunkite prie mūsų ir didinkite informuotumą bei paramą augintiniams, kurie dar nerado mylinčių namų."

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Bjauriausias pasaulyje šuo / Nuotrauka: today.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder