ISW: Ukrainos pajėgos Chersone ruošiasi persikėlimui per Dniepro upę

(3)

JAV karo studijų institutas (ISW) mano, kad Ukrainos pajėgos ateityje gali persikelti per Dniepro upę Chersono srityje, praneša „Ukrinform“.

ISW teigimu, ukrainiečiai dabar stiprina savo pozicijas Chersone, kad ateityje galėtų putli kairiajame Dniepro krante esančius Rusijos kariuomenės dalinius.

„Ukrainos pajėgos intensyvina savo veiksmus nenurodomose Dniepro deltos salose netoli Antonivkos tilto, kad įsitvirtintų pozicijose ir ateityje galėtų pulti rytinį (kairįjį) Chersono srities krantą“, – sakoma naujausioje analizėje.

Anot instituto, Rusija tikriausiai neturi pakankamai kareivių, kad apsigintų nuo ženklios ukrainiečių atakos šiame fronto sektoriuje, ypač turint omenyje tai, kad kai kurie Rusijos daliniai buvo permesti iš Chersono į Zaporižios sritį.

Remdamasi Rusijos karo korespondentų atskleista informacija, ISW nurodė, kad okupantai šioje vietovėje neturi galimybės vykdyti didesnių persikėlimo per upę operacijų. Taip yra dėl sviedinių trūkumo, kurie reikalingi, kad artilerija apšaudytų pakrantę prieš kariams išsilaipinant iš valčių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder