Įvertino Nausėdos ir Šimonytės kūno kalbą: ar būtų gera pora šeimoje?

(2)

Jau šį sekmadienį sužinosime, kas ateinančius penkerius metus vadovaus mūsų šaliai. Tačiau prieš tai dar reikia apsispręsti, už kurį kandidatą balsuoti – Gitaną Nausėdą ar Ingridą Šimonytę. 

O kad išsirinkti taptų lengviau, TV3 laida „TOP 3“ šį ketvirtadienį puikiai žinomus politikus atskleis kitoje šviesoje. Kokių jų kandžių, juokingų, o kartais net labai arti įžeidimo balansuojančių frazių neįmanoma pamiršti?

Kodėl Šimonytė nesisveikina su kai kuriais kaimynais, o Nausėda bara Širvintų merę? Galiausiai, ką apie juos atskleidžia jų kūno kalba?

Politikas gali būti visoks: rimtas, linksmas, apsimetantis nepalaužiamu ar tiesiog neliečiamu. Tačiau iš tiesų aukštas pareigas užimantis ar į jas pretenduojantis asmuo, visų pirma, yra žmogus.

Su visomis geriausiomis ir blogiausioms savybėmis, kurių nuo artimųjų ar aplinkinių kartais paslėpti nepavyksta. O ypač – nuo kaimynų!

Anksčiau I. Šimonytė gyveno Vilniaus Pavilnio mikrorajone. Tapusi premjere, ji pradėjo reziduoti Turniškėse. Bet Pavilnio kaimynai Ingridą puikiai pažįsta, ir mini tiek geruoju, tiek ne visai geru žodžiu.

Štai buvusi I. Šimonytės kaimynė Regina laidoje tikins, kad ministrė ne visuomet į pasisveikinimą atsako taip pat. Nė nepaisant to, kad moteris, neva, nuo vaikystės pažįsta ne tik ją, bet ir jos tėvus.

„Ji kažkaip su mumis, vietiniais kaimynais, tai tokia nelabai bendraujanti. Būna, kad kartais net nepasisveikina su paprastais žmonėmis. Pasižiūri ir viskas“, – sakys moteris.

Tuo tarpu šiuo metu visai netoli I. Šimonytės gyvenantis TV3 laidos „La maistas“ vedėjas Gian Luca Demarco tikins priešingai. Anot kulinaro, garsi jo kaimynė sužavėjo jį paprastumu ir turimu kietu temperamentu!

„Kiek mes čia susidūrėme, tai ji yra visiškai paprasta ir nepasikėlusi, viską sako tiesiai šviesiai ir nevynioja į vatą. Taip labai itališkai“, – sakys jis.

Apie G. Nausėdą kaimynai taip pat turi prikaupę istorijų. Tiesa, iš tų laikų, kai jis dar nebuvo prezidentu… Anot kaimynų, dabar viskas apsiriboja pasisveikinimu. „Kai nebuvo prezidentu, tai daugiau bendraudavome.

Kai buvo sniego per žiemas, tai ir sniegą kartu pakasdavome, ir Diana nesigėdydavo lopetos paimti ir sniego pakasti“, – atskleis G. Nausėdos kaimynas Valdemaras.

O štai Širvintų merė Živilė Pinskuvienė iki šiol negali pamiršti tos akimirkos, kai nuo G. Nausėdos gavo barti. Ir dar Širvintose!

„Aš esu labai stipriai gavusi pylos. Kadangi jis mėgsta atvažiuoti niekam nesakęs, jis atvažiavo dviračiais…. Jis priėjo ir aiškiai pasakė: „Pinskuviene, kas pas tave per dviračių takai? Neįmanoma jais važinėtis!“ – prisimins ji.

Tačiau įdomiausiais atradimais šio vakaro laidoje pasidalins kaunietis Gintautas Strolis, save pristatantis holistinės žmogaus asmenybės nuskaitymu besidominčiu išminties mentoriumi. Vyras daug metų tyrinėja žmones, todėl iš žmogaus išvaizdos ir kūno kalbos gali daug pasakyti apie jų būdą ir charakterio savybes.

Jis atskleis įdomių dalykų tiek apie I. Šimonytę, tiek apie G. Nausėdą. „Šimonytė niekada neturės tokių savybių kaip Nausėda, todėl Nausėda geriau tegul jos neperdarinėja pagal save. Ir atvirkščiai.

Nežinau, ar gera pora kaip šeima būtų – čia, greičiausiai, labai daug reikėtų šlifuoti. Bet vien dėl Lietuvos vertėtų pasistengti…“ – sakys laidoje jis.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder