Bidenas ragina Netanyahu siekti „kompromiso“ dėl ginčytinos teismų reformos

Joe Bidenas, klausiamas apie amžių, atsako, kad turi velniškai daug išminties

(1)

JAV prezidentas Joe Bidenas savo pirmajame interviu po to, kai praėjusį mėnesį paskelbė apie dalyvavimą dar vienuose rinkimuose, atmetė abejones, kad dėl savo amžiaus yra nebetinkamas dirbti dar vieną kadenciją.

„Aš įgijau velniškai daug išminties ir žinau daugiau nei didžioji dauguma žmonių, – sakė 80 metų demokratas interviu transliuotojui MSNBC, kuris buvo parodytas penktadienio vakarą. – Ir esu labiau patyręs nei bet kuris kitas, kada nors kandidatavęs į šį postą. Ir manau, kad įrodžiau, jog esu garbingas ir efektyviai dirbantis“.

2021 metais J. Bidenas įžengė į Baltuosius rūmus kaip vyriausias kada nors prezidento pareigose prisiekęs asmuo. Jei jis bus perrinktas 2024 metais, iki antrosios kadencijos pabaigos jam sukaks 86 metai.

Septynių vaikaičių senelis jau dešimtmečius yra nuolatinis Vašingtono gyventojas. Senate jis dirbo daugiau kaip 35 metus. Nuo 2009 iki 2017 metų jis buvo Barako Obamos viceprezidentas.

J. Bideno amžius ir tinkamumas eiti vienas iš atsakingiausių pasaulyje pareigų jau seniai kelia diskusijas, taip pat ir jo paties partijoje.

Tuo tarpu respublikonai greitai pasinaudoja bet kokiu J. Bideno netiksliu pasisakymu ar klaida, kad iškeltų abejonę dėl jo proto aiškumo.

Respublikonų lyderis 2024 metų rinkimuose yra 76 metų buvęs prezidentas Donaldas Trumpas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder