Kaip Vladimiras Putinas išgyveno penketą pasikėsinimų į jo gyvybę?

Teigiama, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išgyveno penkis pasikėsinimus nužudyti ir dabar taip baiminasi dėl savo gyvybės, kad apsupo save elitine snaiperių komanda, - paskelbė thesun.co.uk.

Organizatorių nuotr.

Per daugelį metų buvo mažiausiai penki bandymai nužudyti Vladimirą Putiną

Manoma, kad paskutinis pasikėsinimas įvyko Rusijos invazijos į Ukrainą pradžioje, nors detalės paaiškėjo tik dabar.

Ukrainos gynybos žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas sakė, kad buvo "nesėkmingas Kaukazo atstovų pasikėsinimas" į Putino gyvybę.

"Tai yra nevieša informacija. Visiškai nesėkmingas pasikėsinimas, bet jis tikrai įvyko... Tai buvo maždaug prieš du mėnesius".

Neaišku, kas stovėjo už tariamo išpuolio ir kur jis įvyko.

Organizatorių nuotr.

Prezidento apsaugos snaiperiai turi vieną labai svarbią užduotį - surasti kitus šaulius ir juos "nukauti", kol jie dar nespėjo nuspausti gaiduko prieš V. Putiną.

Teigiama, kad Rusijos prezidentas yra apsėstas minties, kad kažkas nori jį sučiupti, todėl ieško apsaugos savo izoliuotame bunkeryje.

Tik Putino samdyta jo apsaugai skirta pakalikų armija yra vieninteliai, kuriems leidžiama prisiartinti pakankamai arti, nes jis apsėstas nužudymo sąmokslų.

Nepasitikintis despotas net samdo žmonių komandą, kuri paragauja jo maisto prieš jam jį valgant, nes yra įsitikinęs, kad gali būti nunuodytas.

Organizatorių nuotr.

Atrodo, kad Rusijos diktatorius užkulisiuose tampa vis labiau paranojiškas, nes baiminasi, kad kas nors iš jo vidaus šventovės gali jį nunuodyti.

Sklido gandai, kad buvęs KGB šnipas net užsisakė specialias pirštines, kad apsaugotų savo odą nuo galimo žudančių medžiagų poveikio.

Net jo kasdienis rytinis maudymasis nebėra šventas, nes jis kelis kartus per dieną tikrina vandenį, ar jame nėra įtartinų cheminių medžiagų.

Artėjant 70-mečiui ir sklandant gandams apie prastėjančią sveikatą, suprantama, kad Rusijos prezidento patikimi generolai dabar į jį žiūri kaip į nekompetentingą ir nevertą pagarbos.

Pasak pranešimų, tironą, kovojantį su paslaptinga liga, nuolat lydi būrys gydytojų.

Tačiau V. Putino nuogąstavimai gali būti pagrįsti, nes anksčiau į jo gyvybę buvo pasikėsinta mažiausiai keturis kartus.

Organizatorių nuotr.

VIZITAS Į AZERBAIDŽANĄ

2002 m. per valstybinį V. Putino vizitą Azerbaidžane buvo suimtas irakietis, kuris neva rengė sąmokslą nužudyti Rusijos prezidentą.

Remiantis pranešimais, 2002 m. sausio mėn. pasikėsinimą turėjo įvykdyti su Afganistanu ir Čečėnijos sukilėlių pajėgomis susijęs irakietis.

Jis turėjo pristatyti sprogmenis bendramoksliui.

Saugumo pajėgos sužinojo apie sąmokslą ir suėmė šį vyrą bei bendrininką.

Jie buvo nuteisti dešimčiai metų kalėjimo.

Organizatorių nuotr.

BOMBA PO GREITKELIU

2002 m. lapkritį paaiškėjo dar vieno pasikėsinimo į V. Putino gyvybę detalių.

Rusijos vadovas turėjo važiuoti greitkeliu netoli Kremliaus.

Pakeliui pasirodė grupė žmonių, kurie tvirtino, kad įrenginėja naujus ženklus.

Tačiau jau po valandos žiniasklaida pranešė, kad kelyje buvo aptikta 40 kg sprogmenų, kurie turėjo būti susprogdinti.

Tada įtaisai paslaptingai dingo, o V. Putino automobilis buvo nukreiptas kitu keliu.

Pareigūnai iki šiol atsisako komentuoti šį įvykį ir net neigia, kad jis kada nors įvyko.

Organizatorių nuotr.

BRITŲ POLICININKAI UŽKARDĖ SĄMOKSLĄ

Pranešama, kad Didžiosios Britanijos antiteroristinė policija 2003 m. spalio mėn. sužlugdė sąmokslą nužudyti V. Putiną.

Šaltinis laikraščiui "The Sunday Times" sakė, kad buvo suimti du būsimi žudikai vyrai, tačiau jie buvo paleisti nepateikus kaltinimų ir grįžo į Rusiją.

Buvo teigiama, kad šie vyrai, kurių vienas, kaip įtariama, buvo buvęs Rusijos slaptųjų tarnybų žudikas, rengė sąmokslą, pagal kurį V. Putinas turėjo būti nušautas snaiperio per kelionę į užsienį.

Pranešime teigiama, kad buvęs Rusijos agentas pažinojo Federalinės saugumo tarnybos (FSB), Rusijos valstybės saugumo tarnybos ir sovietų KGB įpėdinės, aukšto rango pareigūną, kuris būtų suteikęs informacijos apie V. Putino judėjimą užsienyje, kad žudikai galėtų surengti nužudymą.

Policija patvirtino, kad tuo metu dėl šio įtarimo buvo sulaikyti du 40 ir 36 metų vyrai, tačiau po apklausos jie buvo paleisti, ir teigė, kad jokių tolesnių veiksmų prieš juos nebus imtasi.

Organizatorių nuotr.

ČEČĖNŲ SĄMOKSLAS NUŽUDYTI PUTINĄ?

Čečėnas Adamas Osmajevas, kuris, kaip teigiama, turėjo ryšių su Jungtine Karalyste, buvo parodytas per Rusijos televiziją po to, kai 2012 m. buvo sužlugdytas įtariamas sąmokslas nužudyti V. Putiną.

Vadinamąjį "teroristą" specialiosios pajėgos sučiupo Ukrainos Juodosios jūros Odesos uoste.

Vėliau jis pasirodė per valstybinę televiziją pusnuogis ir akivaizdžiai sužeistas, tariamai prisipažindamas.

Osmajevas savo pasirodyme sakė: "Mūsų tikslas buvo nuvykti į Maskvą ir pabandyti nužudyti ministrą pirmininką Putiną... Mūsų galutinis terminas buvo po Rusijos prezidento rinkimų".

Rusijos saugumo tarnybos anksčiau teigė, kad Osmajevas buvo "baigęs prestižinę Didžiosios Britanijos aukštąją mokyklą" ir kilęs iš žymios čečėnų šeimos, priešiškos V. Putinui.

Du įtariamuosius suėmė Ukrainos specialiųjų tarnybų antiteroristinis padalinys "Alfa" po to, kai 2012 m. sausio mėn. viename Odesos bute įvyko atsitiktinis sprogimas, per kurį žuvo trečiasis įtariamas "teroristas" Ruslanas Madajevas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kaip Vladimiras Putinas išgyveno penketą pasikėsinimų į jo gyvybę?

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder