Kaliningrade Rusijos kruvinasis diktatorius Putinas suglumino moksleivius juokaudamas apie užpakalį

(1)

Vladimiras Putinas pademonstravo dar daugiau savo tariamai prastėjančios sveikatos požymių, nes Kaliningrade Rusijos vaikams skaitydamas smegenis plaunančią istorijos pamoką, maniakiškai trūkčiojo kojomis, - rašo dailymail.co.uk.

Rusijos lyderis susmuko kėdėje ir atrodė prastai nusiteikęs, nes viena ranka sugriebė porankį, po to gestikuliavo stipriai sugniaužtu kumščiu, o kita ranka tvirtai laikė mikrofoną. 

Taip baimindamasis dėl sveikatos, V. Putinas prieš susitikimą Kaliningrade įsakė kiekvienam iš aukštaūgių vaikų dvi savaites taikyti karantiną nuo "Covid".

Prezidentą persekiojo gandai apie jo prastą sveikatą, jis nuolat buvo matomas nevaldomai drebantis, šlubuojantis ir tvirtai besilaikantis už baldų, kad prisilaikytų. 

Susitikimo metu V. Putinas mažiesiems vaikams pabrėžė, kaip svarbu mokyti Kremliaus patvirtintą istorijos versiją, ir pavadino Ukrainą "antirusišku anklavu".

Vladimiras Putinas pademonstravo dar daugiau savo tariamai prastėjančios sveikatos požymių, nes jo kojos maniakiškai trūkčiojo, kai Rusijos vaikams buvo vedama smegenis plaunanti istorijos pamoka 

Kas negerai su Putinu?

putinas

Bendraudamas su moksleiviais, diktatorius viena ranka iš visų jėgų laikėsi įsikabinęs į kėdės porankį

Gandai, kad Vladimiras Putinas turi sveikatos problemų, sklando jau daugelį metų, o dar labiau sustiprėjo jam pradėjus brutalią invaziją į Ukrainą.

Kritikai ir Kremliaus šaltiniai nurodė, kad jis gali sirgti Parkinsono liga arba vėžiu, ir tai patvirtina filmuota medžiaga, kurioje matyti, kaip lyderis nevaldomai dreba ir griebiasi stalo krašto, kad galėtų jį palaikyti.

Be to, jis ištisoms savaitėms dingdavo iš viešumos, nes buvo spėjama, kad jam atliekama operacija.

Apie V. Putino sveikatos problemas pirmasis užsiminė Maskvos valstybinio užsienio reikalų instituto profesorius Valerijus Solovėjus.

Dar 2020 m. jis pareiškė, kad V. Putinui buvo atlikta vėžio operacija.

Kitas neįvardytas šaltinis teigė, kad buvo operuotas Putino pilvas. 

Jis sakė: "Viena yra psichoneurologinio pobūdžio, kita - vėžio problema.

Jei kam nors įdomi tiksli diagnozė, nesu gydytojas ir neturiu etinės teisės atskleisti šių problemų.

Antroji diagnozė yra daug, daug pavojingesnė nei pirmoji įvardyta diagnozė, nes Parkinsono liga nekelia grėsmės fizinei būklei, o tik riboja viešus pasirodymus.

Remdamiesi šia informacija žmonės galės padaryti išvadą apie jo gyvenimo horizontą, o tam net nereikės specialaus medicininio išsilavinimo'.

Kremlius nuolat neigia, kad su V. Putino sveikata yra kas nors negerai. 

Kiti jau anksčiau atkreipė dėmesį į jo aiškiai sumažėjusį dešinės rankos mostą, palyginti su kairiąja.

Asimetriškai sumažėjęs rankos svyravimas yra klasikinis Parkinsono ligos požymis, kuris gali pasireikšti "kliniškai sveikiems asmenims, turintiems polinkį vėliau susirgti šia liga", rašoma žurnale "British Medical Journal".

Vasario mėnesį V. Putinas buvo pastebėtas drebančia ranka, kai tvirtai laikėsi įsikibęs kėdės šono.

Vasario 18 d., prieš pat prasidedant jo invazijai į Ukrainą, nufilmuotame vaizdo įraše matyti, kaip jis Kremliuje pasitinka savo kolegą stipruolį Aleksandrą Lukašenką.

Bandydamas numalšinti drebančią ranką, jis traukia ją į save, bet tada beveik suklumpa,  netvirtai eidamas link Lukašenkos.

Vėliau V. Putinas sėdi ant kėdės, bet negali išlikti ramus, nuolat baksnoja kojomis, įsikibęs į ranką, kad ją palaikytų.

Susitikime su gynybos ministru Sergejumi Šoigu Putino prasta laikysena ir akivaizdžiai išpurtęs veidas bei kaklas pakurstė spėliones.

Vaizdo įraše matyti, kaip V. Putinas kalba su S. Šoigu, o dešine ranka - taip stipriai, kad ji atrodo balta - griebiasi stalo krašto ir nuolat stuksena koja. 

 

putinas

putinas

putinas

V. Putinas ne tik surengė iškreiptą istorijos pamoką atrinktiems aukšto intelekto vaikams, teigdamas, kad Ukraina ir Rusija turėtų būti viena valstybė, bet ir pamokslavo jiems apie drausmės svarbą bei suglumino vaikus juokaudamas apie "guminį užpakaliuką".

Jis pasakė 9-12 metų mokiniams: "Jums reikia būti motyvuotiems, kad pasiektumėte savo tikslą.

Ir, žinoma, sunkiai dirbti. Visa tai kartu yra labai svarbu.

Sunkus darbas - tai jau pats savaime talentas. Tai ne tik, atsiprašau, guminis užpakaliukas.

Tai talentas priversti save dirbti ir sugebėti tai daryti produktyviai.

Vaizdo įraše matyti, kaip jam pasirodė juokingas "guminis užpakaliukas", ir jis juokėsi ištaręs šiuos žodžius per sesiją, neva skirtą svarbioms temoms vaikams.

Tačiau sutrikusi jaunoji auditorija tylėjo, o jo žodžiai sukėlė nuostabą internete.

Žurnalistė Jelena Rykovceva sakė: "Neduok Dieve - tai, ką jis bruko moksleiviams per Kaliningrade vykusį užsiėmimą. 

Kas nors išgydykite šį prezidentą!

Posėdyje V. Putinas apie save prisipažino: "Negaliu pasakyti, kad esu pats drausmingiausias.

"Akivaizdu, kad turiu prie savęs padirbėti. Disciplina yra svarbi, kad pavyktų pasiekti sėkmę. Tačiau vien disciplinos nepakanka".

Kitoje sesijos vietoje V. Putinas pareiškė, kad nori susigrąžinti teritorijas, kurias laiko tradiciškai rusiškomis.

putinas

Donbasą jis pavadino Rusijos "istorinėmis teritorijomis" ir pridūrė: Jie pradėjo kurti antirusišką anklavą dabartinės Ukrainos teritorijoje, kuris kelia grėsmę visai šaliai. 

"Taigi mūsų vaikinai, kurie ten kovoja, gina ir Donbaso gyventojus, ir pačią Rusiją".

Valandą trukusioje klausimų ir atsakymų sesijoje V. Putinas sakė, kad jį šokiravo atradimas, jog Rytų Ukrainoje gyvenantys vaikai nežino, kad jų šalis kartu su Rusija buvo Sovietų Sąjungos dalis, ir kad ištaisyti šią informaciją yra gyvybiškai svarbi užduotis.

Jis sakė, kad Rusijos švietimo ministras Sergejus Sergejevičius Kravcovas jam pasakė, jog vaikai Rusijos okupuotame Donbase "nežino, kad egzistuoja tiltas į Krymą", ir "net nežinojo, kad Ukraina ir Rusija buvo vieningos šalies dalis".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder