Ji papasakojo apie diktatoriaus pageidavimus.
Pasak 30-metės Yonmi Park, moterys atrenkamos pagal jų išvaizdą ir politinį lojalumą.
Park sako, kad du kartus buvo svarstoma dėl jos abejotinos garbės tarnauti lyderiui ir jo partijos bičiuliams, bet buvo atmesta dėl savo "šeimyninės padėties".
Ji teigė: "Jie lanko kiekvieną klasę ir net eina į mokyklos kiemus, kad įsitikintų, jog nepraleidžia nė vienos gražios merginos.
Radę gražias merginas, jie pirmiausia patikrina jų šeimyninį ir politinį statusą.
Jie atmeta mergaites, kurių šeimos nariai pabėgo iš Šiaurės Korėjos arba turi giminaičių Pietų Korėjoje ar kitose šalyse."
Po to atliekama medicininė apžiūra, kad būtų patvirtintas skaistumas.
Praėjusių šį etapą laukia dar vienas griežtas medicininis patikrinimas, kurio metu dėl nedidelių trūkumų, pavyzdžiui, smulkių randų ant kūno, gali būti diskvalifikuojama.
Po šios griežtos atrankos iš visos Šiaurės Korėjos atrenkamos "tik kelios merginos", kurios vėliau vežamos į Pchenjaną.
Park sako, kad atrinktų merginų vienintelis tikslas - įtikti diktatoriui.
Miręs Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Iras tikėjo, kad "seksualinis artumas su jaunomis paauglėmis mergaitėmis suteiks jam nemirtingumą".
Jis mirė nuo stipraus širdies smūgio 2011 m., sulaukęs 70 metų.
Kim Jong Iro šio "malonumų būrio" idėją sukūrė praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje, paaiškino Park.
Jis galvojo: "Jei parinksiu gražias mergaites ir nusiųsiu jas į vietą, kur gyveno mano tėvas Kim Ir Senas, jam tai gali būti labai malonu".
Taigi jis parinko gražias moteris ir apgyvendino jas kurortuose, kuriuose lankėsi Kim Ir Senas, kuris buvo taip sujaudintas, kad jo sūnus rūpinosi jo malonumais, kad net paskyrė Kim Čen Irą savo įpėdiniu".
1983 m. Kim Čen Iras savo reikmėms sukūrė antrąjį "vienetą".
Park atskleidė, kad malonumų būrio sudėtis bėgant metams keitėsi, nes visi trys vyrai turėjo skirtingą skonį moterų atžvilgiu.
Ji tęsė: Kim Ir Senas turėjo tradiciškesnį skonį moterų atžvilgiu, nes buvo vyresnis, todėl turėjo savo grupę, pavadintą "Pochonbo Electronic Ensemble".
Kim Čen Iras turėjo savo pramogų ansamblį, pavadintą "Wangjaesan Light Music Band".
Jų kūnų tipai šiek tiek skyrėsi.
Kim Čen Iras pirmenybę teikė aukštesnėms nei 160 cm moterims, bet ne tokioms aukštoms, nes buvo labai žemas.
Moterys, kurias pasirinkdavo vyresnysis Kimas, paprastai būdavo gana apvalaus veido.
Kim Čen Unas į savo asmeninę aplinką linkęs rinktis "lieknesnes" moteris ir pirmenybę teikia aukštesnėms, labiau "vakarietiškoms" moterims.
Sklinda gandai, kad jo žmona iš pradžių priklausė "malonumų būriui".
Pasak pabėgėlės, vadinamasis "malonumų būrys" Šiaurės Korėjoje yra suskirstytas į tris atskiras grupes.
Viena grupė mokosi masažo, o kita specializuojasi atlikti dainas ir šokius, skirtus Kim Jong Unui ir jo artimiausiai aplinkai linksminti, kartais net viešai koncertuoja kaip grupė "Moranbong".
Trečioji grupė turi užduotį "užsiimti seksualine veikla", kaip atskleidė Park, sakydama: "Jie turi lytiškai santykiauti su diktatoriumi ir kitais vyrais.
Jos turi išmokti, kaip patenkinti šiuos vyrus - tai vienintelis jų tikslas".
Patraukliausios merginos atrenkamos aptarnauti patį Kimą, o kitos skiriamos tenkinti žemesnio rango generolus ir politikus.
Beviltiškomis sąlygomis Šiaurės Korėjoje tėvai sutinka, kad jų dukterys patektų į "malonumų būrį", laikydami tai būdu užsitikrinti, kad jos nemirs badu.
Kai būrio narės sulaukia dvidešimties, jos laikomos peržengusiomis savo amžiaus slenkstį ir paprastai ištekinamos už vieno iš vado sargybinių.
Park teigia, kad į pensiją išeinančios "malonumų būrio" narės laiko privilegija pasirinkti vyrą iš tinkamų sargybinių.
Rašyti komentarą