Kim Jong Unas per prabangų karinį banketą į svarbiausią vietą pasodino dukrą

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas antradienį su mergina, kuri, kaip manoma, yra jo dukra Ju Ae, ir žmona Ri Sol Ju paminėjo 75-ąsias Korėjos liaudies armijos įkūrimo metines, - paskelbė edition.cnn.com.

Kim Jong Unas per prabangų karinį banketą į svarbiausią vietą pasodino dukrą

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas antradienį į prabangų banketą karinėse kareivinėse atsivedė mergaitę, kuri, kaip manoma, yra jo dukra, o tai yra naujausias ženklas, kad ji galbūt rengiama kaip galima jo įpėdinė autoritariniame šeimyniniame režime, trunkančiame dešimtmečius.

Mergaitė, kuri, kaip manoma, yra antrasis Kimo vaikas, maždaug devynerių metų Ju Ae, ir jos tėvas kartu su žmona Ri Sol Ju apsilankė kareivinėse ir vėliau surengė banketą, skirtą Korėjos liaudies armijos (KLA) įkūrimo 75-osioms metinėms paminėti, trečiadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Korėjos centrinės naujienų agentūros (KCNA) pranešime Kimo ir "jo gerbiamos" dukters matymas bankete kariuomenės pareigūnams apibūdinamas kaip svajonės išsipildymas.

Valstybinio laikraščio "Rodong Sinmun" paskelbtose nuotraukose matyti, kaip mergaitė eina šalia Kimo ir jos motinos, kai jie įžengė į pokylio vietą, o kariškiai plojo.

Šalyje, kurioje Kim šeima ir kariuomenė turi didelę įtaką, mergaitės buvimas tokiame svarbiame renginyje siunčia aiškius signalus, sakė Seulo Ewha universiteto profesorius Leifas-Ericas Easley.

"Demonstratyviai įtraukdamas savo žmoną ir dukrą, Kimas nori, kad stebėtojai šalyje ir užsienyje jo šeimos dinastiją ir Šiaurės Korėjos kariuomenę laikytų neatšaukiamai susijusiomis", - sakė jis.

Kiti stebėtojai sakė, kad akivaizdu, jog Kimas pasirinko savo įpėdinį, patvirtindamas spėliones, kurios prasidėjo nuo mergaitės pasirodymo lapkričio mėnesį per tarpžemyninės balistinės raketos (ICBM) bandomąjį paleidimą kartu su tėvu.

Pietų Korėjos įstatymų leidėjas ir Nacionalinės žvalgybos tarnybos sekretorius Yoo Sang-bum po to paleidimo sakė, kad mergaitė, kaip manoma, buvo Ju Ae.

Nuotraukose buvo matyti, kaip abu vaikšto susikibę už rankų apžiūrinėdami didžiulę raketą, o valstybinė žiniasklaida ją pavadino Kimo "mylima" dukra.

Šiaurės Korėjos valstybinė žiniasklaida vėliau tą patį mėnesį paskelbė straipsnį su Kimo ir jo dukters nuotraukomis, kuriame ji buvo apibūdinta kaip jo "mylimiausias" vaikas.

Organizatorių nuotr.

Per banketą mergaitė sėdėjo pagrindinio stalo centre tarp Kim ir jos motinos.

Organizatorių nuotr.

Antradienį valstybinės žiniasklaidos paskelbtoje nuotraukoje kariškiai plojo Šiaurės Korėjos lyderiui Kim Jong Unui ir jo žmonai bei dukrai per jų apsilankymą kareivinėse.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder