Galbūt žinote, o gal ir nežinote, kad Kinijos Guidžou provincijoje yra Anlongo piramidės - grupė kalvų, įtartinai panašių į piramides.
Bet kokia sąmokslo teorija, kurioje susijungia didžiausia architektūros paslaptis mūsų istorijoje ir įtartinais veiksmais garsėjanti šalis, neabejotinai sulauks didelio susidomėjimo internete.
Taip ir nutiko.
Viena didžiausių sąmokslų, kuriuos sukėlė ši piramidžių grupė, yra ta, ar jas sukūrė žmogus.
Nors, kalbant apie originalias piramides, svarstome, ar jas pagamino egiptiečiai, o gal kažkas ar kažkas ne iš šios Žemės.
Teigiama, kad šios piramidės yra natūralūs dariniai.
Situaciją dar labiau komplikuoja jų šonuose matomos aiškios sukrautų akmenų eilės.
Kita vertus, ekspertai (nežinau, kokios srities) tvirtino ir laikėsi išvados, kad iš tiesų tai yra natūralūs dariniai, o žmogaus išradingumas neturėjo nieko bendra su Anlongo piramidžių sukūrimu.
Mokslinis piramidžių paaiškinimas yra tas, kad šioje vietovėje yra daug karstinio reljefo.
Kai jūra pradėjo sekti, vandenyje esančios mineralinės medžiagos virto dolomitu, todėl susiformavo viena ant kitos sukrautos piramidės.
Kita vertus, atrodo, kad blokų formavimasis, dėl kurio žmonės dažnai mano, kad jie nėra natūraliai susiformavę, yra vandens erozijos rezultatas.
Šio proceso metu dolomite susiformuotų įtrūkimai, dėl kurių jie atrodo kaip atskiri blokai.
Ir nors galime sutikti, kad jie iš tiesų atrodo daug apvalesni ir ne tokie geometriškai taisyklingi kaip Egipto piramidės, žmonės iki šiol tebemano, kad šiose kalvose yra daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Abejojama, ar iš tikrųjų tai tik eroduojančių uolienų krūvos, tikrųjų piramidžių prototipai, ar visai kas kita, bet vargu ar kada nors tikrai sužinosime.
O gal tai viso labo tik šiek tiek trikampės formos kalvų, vadinamų piramidėmis kaip labai sėkminga turistų gaudyklė, kad pavyktų gauti bent šiek tiek pajamų akivaizdžiai labai skurdžiame regione, kuriame kitaip niekas nesilankytų.
Šaltinis: zestradar.com
Rašyti komentarą