Kosta Blankos uosto laive nugriaudėjo sprogimas, sunkiai sužeista lietuvė

Ispanijos Kosta Blankos uoste laive įvykus sprogimui buvo sužeisti trys žmonės, įskaitant 31 metų lietuvę. Ji smarkiai apdegė veidą ir buvo skubiai nuvežta į Torevjechos ligoninę, pranešė britų „The Mirror“.  

Per sprogimą antradienį nukentėjo ir poilsiavęs 37 metų britas, taip pat atsidūręs Torevjechos ligoninėje. Trečiasis asmuo, 34 metų ispanas, dėl sunkių nudegimų buvo nuvežtas į Valensijos ligoninę.

Drama įvyko pramogų uoste Cabo Roige, imigrantų pamėgtame atostogų miestelyje į pietus nuo Torevjechos, Orihuelos pakrantės rajone. Policija pranešė, kad šiuo metu įvykį traktuoja kaip nelaimingą atsitikimą.

Civilinės gvardijos atstovas spaudai sakė, kad ekstremalių situacijų valdymo centras gavo įspėjimą „vakar prieš 10 val. ryto“. Skambinusieji sakė, kad pramogų laive galimai įvyko sprogimas. Incidentas tiriamas.  

Filmuotoje medžiagoje buvo matyti, kaip žmonės, pamatę į orą kylantį liepsnos kamuolį, nuskubėjo į sprogimo vietą. Gyventojų teigimu, sunkiausiai iš trijų aukų sužeistas ispanas buvo laivą valęs darbininkas. Jis patyrė rimtus apatinės kūno dalies nudegimus.

Tiriama versija, kad sprogimą sukėlė išsilieję degalai arba variklio gedimas. Buvo iškviesti ugniagesiai, tačiau jiems atvykus sprogimo sukeltas gaisras jau buvo užgesintas. Manoma, kad nukentėjęs britas buvo įmonės, išnuomojusios apgadintą katerį, klientas, pranešė „The Mirror“.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder