Kovoti su prasižengusiais vairuotojais nusprendė naudodami specialų kelio ženklinimą

Vieno Amerikos miesto valdžia originaliai reagavo į skundus dėl nuolatinio automobilių ir motociklų vairuotojų greičio viršijimo.

Vienoje iš Amerikos Montgomerio miesto (Pensilvanijos valstija) gatvių atsirado „banguotas“ kelio ženklinimas. Taip vietos valdžia nusprendė kovoti su greitį viršijančiais ir neblaiviais vairuotojais.

Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Montgomerio policijos departamentas.

„Mūsų kelių saugumo pareigūnai ir eismo inžinieriai nusprendė, kad tai geriausias būdas užtikrinti vietos gyventojų saugumą“, - komentaruose paaiškino vietos policijos pareigūnai.

Taip valdžios institucijos reagavo į skundus dėl nuolat viršijančio greitį automobilių ir motociklų vairuotojų, kurie taip pat dažnai būdavo neblaivūs.

Pasak „Oddity Central“ žurnalistų, iš pradžių čia norėta pastatyti „gulinčius policininkus“, tačiau dėl stataus gatvės nuolydžio šios idėjos atsisakyta.

Vėliau policijai buvo pasiūlyta įrengti nuolatinį stebėjimo punktą, tačiau turimų išteklių skaičius neleido policininkams to padaryti, todėl „banguotas“ ženklinimas tapo geriausiu sprendimu.

Šaltinis: tsn.ua

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder