Derasi dėl paramos nuverčiant Putiną

Kremliaus šaltiniai: Nikolajus Patruševas Pekine derasi dėl paramos nuverčiant Putiną

Pranešama, kad didysis valdžios tranzitas Rusijoje įsibėgėja, o pagrindiniai Kremliaus veikėjai aktyviai dalyvauja jam rengiantis.

Pasak „Telegram“ kanalo „SVR generolas“, kuris esą turi šaltinių Kremliuje ir specialiosiose tarnybose, kol Vladimiras Putinas užsiėmęs atsakymų į du pagrindinius klausimus „kas kaltas?“ ir „ką daryti?“ paieška, Rusijos saugumo tarybos sekretorius Nikolajus Patruševas, ruošdamas dirvą valdžios tranzitui, išvyko į Kiniją, kad užsitikrintų Pekino paramą.

„N. Patruševas supažindino Kinijos draugus su Rusijos užsienio ir vidaus politikos perspektyvomis ir kontūrais po to, kai jo sūnus Dmitrijus Patruševas taps prezidentu.

Saugumo tarybos sekretorius perdavė savo sūnaus pažadus ir savo paties patikinimus, kad Rusijos vadovybė, vadovaujama Dmitrijaus, bus tvirta Kinijos sąjungininkė ir kad bus besąlygiškai laikomasi visų susitarimų.

Be to, N. Patruševas pateikė keletą pasiūlymų dėl bendro Rusijos gamtinių išteklių naudojimo ir abiejų šalių ekonominės plėtros.

Saugumo Tarybos sekretorius davė daug pažadų ir patikinimų, kurių kolegos kinai įdėmiai klausėsi ir sakė, kad reikia laiko apmąstymams, ir viskas“, – rašo minimas „Telegram“ kanalas bei priduria, kad „Kinijos pašnekovai paklausė N. Patruševo, kaip jo sūnus ketina užbaigti karą Ukrainoje.

Į ką Saugumo tarybos sekretorius atsakė, kad karas baigsis anksčiau, nei jo sūnus Dmitrijus taps prezidentu“.

„SVR generolo“ žiniomis, pats D. Patruševas tranzitui ruošiasi ne mažiau nei jo tėvas. Jis esą jau aplankė pagrindinių Rusijos konfesijų vadovus ir užsitikrino dalinį pritarimą planams ir dalinį palaiminimą valdymui.

Gegužės pabaigoje Dailymail.co.uk, remdamasi tuo pačiu „SVR generolu“ pranešė, kad Maskvoje verdant intrigoms dėl Kremliaus įpėdinystės, svarstyta, kad V. Putino dukra – 35 metų Katerina Tichonova – galėtų tapti naująja „Vieningosios Rusijos“, pagrindinės šalį valdančios politinės partijos, vadove.

Taip pat teigta, kad kitas Rusijos prezidentas gali būti N. Patruševo sūnus, 44 metų Dmitrijus, kuris dabar yra žemės ūkio ministras, o K. Tichonova, kuri šiuo metu nėra parlamento narė, atliktų tarpininkės vaidmenį.

„Šiandien V. Putinas yra vienintelis sistemos stabilumo garantas, o tai karo sąlygomis ir platinant informaciją apie sunkias prezidento ligas pradeda kelti didžiausią elito nerimą, – tuomet teigė „SVR generolas“ .

– Siauro rato žmonių, turinčių priėjimą prie prezidento ausies, supratimu, K. Tichonova yra vienintelis asmuo, galintis būti V. Putino režimo egzistavimo stabilumo garantu, nebūdama tiesioginiu įpėdiniu.

Būdama valdančiosios partijos vadove ir faktiškai valdydama Valstybės Dūmą ir Federacijos Tarybą, K. Tichonova subalansuos bet kurį įpėdinį prezidento poste.

Apskritai V. Putinas pritaria tokiai įpėdinystės pozicijai:

D. Patruševas – prezidentas, o K. Tichonova – valdžios sistemos šeimininkė. Kiek arti šio varianto įgyvendinimo, pamatysime netrukus. Prezidentas negalės atidėlioti tokių sprendimų.“

Pasak Dailymail.co.uk, „SVR generolas“ yra Rusijos „Telegram“ kanalas, kuriame reguliariai skelbiama tariamai slapta informacija apie V. Putiną ir Kremlių.

Vieni skeptiškai vertina „SVR generolą“, tačiau kiti sako, kad tai vienas iš nedaugelio žinomų antiputiniškų kanalų Rusijoje, kuris leidžia susipažinti su tikraisiais įvykiais Kremliuje.

tichonova-putinas

alfa.lt

Derasi dėl paramos nuverčiant Putiną
Sidebar placeholder