Kūdikystėje auklės pagrobta moteris po 50 metų susitiko su savo biologine šeima

Istorija, kuri sugraudino visą pasaulį: dar kūdikystėje auklės pagrobta moteris po 51-erių metų susitiko su savo tikraisiais tėvais, broliais ir seserimis.

Melissa Highsmith buvo vienerių metų, kai dingo 1971 m. Fortvorte, Teksaso valstijoje (JAV). Prieš dingatant mergaitei, jos mama Alta Apantenco į vietos laikraštį įdėjo skelbimą, kad ieško dukrelei auklės.

Vieniša mama pasamdė vaiko priežiūros paslaugas pasiūliusią moterį, kurios niekada nebuvo mačiusi ar sutikusi akis į akį. Alta viena augino mažylę, todėl bijojo prarasti darbą ir pajamas. Dėl to skubiai ieškojo auklės ir paliko mergaitę su nepažįstamąja, pasitikėdamam ja. Tačiau tariama auklė tą pačią dieną dingo kaip į vandenį kartu su mažąja Melissa.

Vienerių mergaitė buvo paskelbta pagrobta. Policija Melisos niekada taip ir nerado, tačiau Altos draugai ir šeima kasmet prisimindavo mažylę surengdami jai gimtadienį. Metai bėgo, bet biologinė šeima niekada nepamiršo Melisos.

Artimųjų iniciatyva buvo sukurtas „Facebook“ puslapis, kuriame siekta kuo plačiau paskleisti žinią apie praeities įvykius ir dingusiąją surasti.  

Rugsėjį Melisos šeima gavo pranešimą, kad ji iš tiesų gyva ir gyvena Čarlstone, Pietų Karolinoje, už 1000 mylių nuo Fortvorto, kur yra jos biologinė šeima. Ir jos vardas dabar ne Melisa, o Melanie Walden.

Kadangi praėjo pusė amžiaus, visi norėjo įsitikinti, kad ši moteris tikrai yra Melisa. Buvo atliktas DNR testas, kurio rezultatai patvirtino, jog Melanie iš tiesų yra prieš daugelį metų dingusi Altos dukra.  

Šeima ir draugai lapkričio 26-ąją surengė ilgai lauktą susitikimą. Melisa pagaliau susitiko su mama ir biologiniu tėčiu bei dviem iš keturių brolių ir seserų.

Victoria Garner, Melisos sesuo, sakė: „Negalėjau nustoti verkti, buvau be galo laiminga ir vis dar vaikštau lyg rūke, bandydama suprasti, kad mano sesuo buvo priešais mane ir kad mes ją radome.“

Sesuo kaltina policiją, kad ši aplaidžiai vykdė pagrobtos mergaitės paiešką. Ji įsitikinusi, kad Melisą buvo galima surasti daug anksčiau, jei tarnybos būtų tinkamai atlikusios savo darbą.

„Šiuo metu mes tiesiog norime susipažinti su Melisa, supažindinti ją su šeima ir kompensuoti 50 metų prarastą laiką“, – kalbėjo moteris.

Vis dar neaišku, kas nutiko auklei, kuri pagrobė Melisą. Ji mergaitės neaugino ir šiuo metu jos buvimo vieta nežinoma. Net neaišku, ar iš šeimos vaiką išplėšusi moteris dar apskritai gyva.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder